Son Dakika Haberleri: Kula'nın Efeleri Lige Hazırlanıyor

Kula'nın Efeleri Lige Hazırlanıyor

6 ay önce

Türkiye Voleybol 1. Ligini şampiyonlukla tamamlayarak Efeler Ligi’ne yükselen ve yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Jeopark Kula Belediyespor, Efeler Ligi’ne hazır olduğunun sinyalini verdi.

Kula'nın Efeleri Lige Hazırlanıyor, System.String[]
 Türkiye Voleybol 1. Ligini şampiyonlukla tamamlayarak Efeler Ligi'ne yükselen ve yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Jeopark Kula Belediyespor, Efeler Ligi'ne hazır olduğunun sinyalini verdi.

2016 - 2017 sezonunda Türkiye Voleybol 1. Ligi'nde gösterdiği performans ile gözde takımlar arasında yer alan ve istikrarını koruyarak Efeler Ligi'ne yükselen Jeopark Kula Belediyespor, yeni transferleri ile yeni sezon hazırlıklarına Salihli Belediyesi Atatürk Spor Salonunda kampa girerek başladı. Efeler Ligi'ne yükseldikten sonra şampiyonluk ve Balkan Kupası hedefi ile çalışmalarına başlayan takım, geçtiğimiz sezondaki istikrarını koruyarak bu sene de Kula'nın adını dünyaya duyurmak istiyor.

 Brezilya'dan transfer olduktan sonra Jeopark Kula Belediyespor oyuncuları ile hemen anlaşmaya başladıklarını ve yaptıkları çalışmalar sonucunda başarılı bir sezon geçirmek için hazır olduklarını dile getiren Brezilyalı smaçör Raphael Thago de Olivera; "Transfer olduktan sonra katıldığım takımda arkadaşlığı çok sevdim. Takım olarak katıldığımız Salihli'deki kampta iyi çalışıyoruz. Kendimizi zorluyoruz fakat bu bize katkı sağlayacak. Takımımızı bu sene en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz ve en iyi yerlere getirip bizi destekleyenlere güzel bir hediye vermek istiyoruz. Her şeyden çok memnunum. Biz yeni sezona hazırız, desteklerinizi esirgemeyin." dedi.

Jeopark Kula Belediyespor'un Voleybol 1. Ligi'nden Efeler Ligi'ne yükseldiği sezonda takımın kaptanlığını yapan ve gösterdiği performans ile Kulalı sporseverlerin gözdesi olan takım kaptanı smaçör Ali Çayır, "Geçtiğimiz sezonda bu takımın kaptanlığını yaptım. Takım olarak geçtiğimiz sezonda Efeler Ligi'ne yükselme hedefi ile yola çıktık ve bunda da başarılı olduk. Kula'da bizi sevenlere ve destekleyenlere güzel bir hediye vermiş olduk. Bu sene de bu hediyeyi, takımımızı en iyi yerlere getirerek sürdürmek istiyoruz. Ligi en güzel şekilde tamamlayıp seneye Avrupa'da oynamak istiyoruz. Kulalı seyircilerimize Avrupa takımlarını buraya getirmek istiyoruz. Efeler Ligi gerçekten zor fakat biz bunu başaracağımızı biliyoruz ve takımımızın kapasitesi bu yönde. Güzel transferler yapılarak aramıza iyi arkadaşlarımız katıldı. Çalışma şartlarımız da gayet iyi. İnşallah ligi en iyi şekilde bitirip bizi sevenlere ve destekleyen seyircilerimize güzel bir hediye daha vermek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"Hedefimiz Balkan Kupası"

Jeopark Kula Belediyespor'un Efeler Ligi'ne yükselme sezonunda gösterdiği performansla takıma büyük katkı sağlayan Jeopark Kula Belediyespor antrenörü Mustafa Çayır ise, "Jeopark Kula Belediyespor'un hedefi yüksek. Ne kadar yüksek tabii ki bunu lige başlayınca göreceğiz. Ligde yeni bir takımız. İyi oyunculardan kurulu bir ekibiz. Her an her şey olabilir. Ama benim hedefim Kula'da Balkan Şampiyonası oynatmak. ve bunu Balkan kupasını alıp, nasıl Efeler Ligi'ne çıktıysak Balkan Kupasını da oynatarak bir ilki daha yaşatmak istiyorum. Benim hedefim bu. Ben hedefi olmayan bir takımda zaten olmam. Allah yardım eder, bir sakatlık kaza, bela herhangi kötü bir durum olmadığı sürece güzel sonuca ulaşırız. Yeni sezona günde iki sefer olmak üzere ikişer saat hazırlanıyoruz. Oyuncularımız hırslı ve istekli. İnşallah Kulalı seyircilerimizde bize çok destek ve katkıda bulunursa Kula'nın adını dünyaya duyuracağımızdan eminim" diye konuştu. - MANİSA

YORUMLAR


130 Kiloyken 78 Kiloya Düşen Kadın, Kendisini Boşayan Kocasından İntikam Aldı Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

Korkunç İddia: Esad Afrin'e Askerlerini Değil, Topladığı PKK'lıları Gönderiyor