Son Dakika Haberleri: Kula'nın Yeni Devlet Hastanesinde İnşaat Devam Ediyor

Kula'nın Yeni Devlet Hastanesinde İnşaat Devam Ediyor

10 ay önce

Kula ilçesinde Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan 75 yataklı yeni Devlet Hastanesi inşaatı hızla devam ediyor.

Kula'nın Yeni Devlet Hastanesinde İnşaat Devam Ediyor, System.String[]
Kula ilçesinde Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan 75 yataklı yeni Devlet Hastanesi inşaatı hızla devam ediyor.

Hafriyat çalışmalarının ve inşaatının hızla devam ettiği yeni Kula Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık yeni hastane projesini yakından takip ettiklerini belirterek, hastane inşaatında çalışmalar hakkında şantiye sorumlusu Fatih Bilir'den bilgi aldı.

AK Parti Kula İlçe Başkanı Palabıyık, Kula halkının uzun zamandır beklediği bir yatırımı daha kavuşmanın memnuniyetini yaşadıklarını anlatarak, "75 yataklı ve yaklaşık 30 milyon liraya ihale edilen yeni hastanemiz, 500 iş gününde teslimi yapılarak hizmet vermeye başlayacak. Manisa milletvekillerimiz ve Sağlık Bakanımız Dr. Ahmet Demircan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Palabıyık; tek kişilik ve iki kişilik hasta odalarının, polikliniklerin, ameliyathanelerin ve yoğun bakım ünitelerinin bulunduğu 75 yataklı devlet hastanesi inşaatının kısa sürede tamamlanarak Kulalıların hizmetine gireceğini sözlerine ekledi. - MANİSAGünlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı Acun Ilıcalı'dan MasterChef Murat Açıklaması: Survivor'a Götürme Kararımız Olmadı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AİHM'nin Selahattin Demirtaş Kararını Değerlendirdi