Kulakkaya Yaylasında festival düzenlenecek - Son Dakika

Kulakkaya Yaylasında festival düzenlenecek

04.07.2019 13:06
Kulakkaya Yaylasında festival düzenlenecek, System.String[]

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Giresun'un Kulakkaya Yaylasında "Ağaçbaşı-Kulakkaya Yayla Kültür ve Sanat Festivali" yapılacak.

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Giresun'un Kulakkaya Yaylasında "Ağaçbaşı-Kulakkaya Yayla Kültür ve Sanat Festivali" yapılacak.

Batlamalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'nce düzenlenen festival, 13-14 Temmuz'da Ağaçbaşı Tabiat Parkı'nın yer aldığı Ağaçbaşı mevkisinde gerçekleştirilecek.

Dernek Başkanı İlhan Sandal, bir restoranda düzenlediği basın toplantısında, Giresun'un turizmden gerekli payı alabilmesi ve tanıtımının yapılabilmesine katkı vermeyi amaçladıklarını söyledi.

Bu doğrultuda turizm değeri yüksek olan Kulakkaya Yaylası'nda 8. Ağaçbaşı-Kulakkaya Yayla Kültür ve Sanat Festivali'ni gerçekleştireceklerini belirten Sandal, şöyle devam etti:

"Şenliğimize Gürcistan ve Azerbaycan halk oyunları ekibi, Giresun Belediyesi ve Didim Belediyesi halk oyunları ekibi, yabancı öğrenciler, yöresel sanatçılarımız, şehrimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşları da katılım sağlayacaktır. Bu organizasyonda bizlerin yanında olan katkı ve desteklerini bizlerden esirgemeyen Giresun Belediyemize, kamu kurumlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederim."

Sandal, festivale Giresun halkını ve şehir dışında yaşayan tüm Giresunluları davet etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kulakkaya Yaylasında festival düzenlenecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Erdoğan'dan kendisiyle ilgili skandal paylaşım yapan Hollandalı siyasetçiye tepki: Milletvekili müsveddesi, haddini bil Karantinada olması gereken kişilerin başkalarının HES koduyla İBB tesislerinde futbol oynadığı ortaya çıktı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Son Dakika! Cumhurbaşkanlığından Hollandalı siyasetçi Wilders'ın skandal paylaşımına tepki: Sistematik zorbalık bir ifade özgürlüğü meselesi değildir Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı