Kulu Belediyesi Yılın İlk Meclis Toplantısını Yaptı - Son Dakika

Kulu Belediyesi Yılın İlk Meclis Toplantısını Yaptı

06.01.2012 10:00
Kulu Belediyesi Yılın İlk Meclis Toplantısını Yaptı, System.String[]

Kulu Belediye Meclisi, yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Kulu Belediye Meclisi, yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Kulu Belediye Başkanı Ahmet Yıldız, belediye meclisi olarak 2011 yılını başarıyla tamamladıklarını, 2012 yılının da hizmetlerle ve başarılarla dolu bir yıl olması için çalışacaklarını söyledi.

Belediye Meclisi olarak, ilçenin şehirleşmesi, kalkınması ve planlı olarak gelişmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Yıldız, 2012 yılında yapılması planlanan projeler hakkında belediye meclis üyelerine bilgi verdi.

Meclis, toplantıda dokuz maddeden oluşan gündem maddelerini görüşerek karara bağladı.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kulu Belediyesi Yılın İlk Meclis Toplantısını Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama