Kulu Site İş Merkezi 2. Etap Satış İhalesi Yapıldı - Son Dakika

Kulu Site İş Merkezi 2. Etap Satış İhalesi Yapıldı

19.01.2012 11:40
Kulu Site İş Merkezi 2. Etap Satış İhalesi Yapıldı, System.String[]

Kulu Belediyesi tarafından yapılmakta olan ve inşaatı devam eden Kulu Site İş Merkezi'nde 14 bağımsız bölümün satış ihalesi yapıldı.

Kulu Belediyesi tarafından yapılmakta olan ve inşaatı devam eden Kulu Site İş Merkezi'nde 14 bağımsız bölümün satış ihalesi yapıldı.

Belediye Başkanı Ahmet Yıldız, Kulu Site İş Merkezi'nin 2008 yılında inşaatına başlanıp bazı nedenlerle yapımının 2 yıl ertelendiğini söyledi.

Hükümet Konağı binası karşısında yer alan iş merkezinde, 44 dükkan, 44 mesken, 20 apart büro, 1 marketin yer aldığını belirten Yıldız, "Bu yerlerden geçen ay yapmış olduğumuz ilk ihalede 18 bağımsız bölüm toplam 4 milyon liraya satılmış olup, 2. etap ihalele de ise 14 bağımsız bölüm toplam 2,4 milyon liraya satıldı" dedi.

15 kattan oluşacak Kulu Site İş Merkezi'nde toplam 110 bağımsız bölümün olduğunu dile getiren Yıldız, geri kalan bağımsız bölümlerin ileri bir tarihte ihale ile satılacağını, satılan bölümler ise mal sahiplerine 2013 yılının ilk altı ayı içerisinde teslim edileceğini kaydetti.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kulu Site İş Merkezi 2. Etap Satış İhalesi Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı