Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı! - Son Dakika

Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!

9 yıl önce

SPORX ÖZEL – Türkiye Futbol Federasyonu'nun disiplin talimatının 58.Maddesi ile ilgili aldığı olağanüstü genel kurul kararının ardından Kulüpler Birliği de olağanüstü toplantı kararı aldı… TFF'nin aldığı bu sürpriz olağanüstü genel kurul kararın ardından bazı kulüplerin buna şiddetle tepki göstermesi ve “Birlikten çekiliriz” tehdidi savurması Kulüpler Birliği'nin olağanüstü toplantı kararı almasına neden oldu.

Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!, System.String[]

SPORX ÖZEL – Türkiye Futbol Federasyonu'nun disiplin talimatının 58. Maddesi ile ilgili aldığı olağanüstü genel kurul kararının ardından Kulüpler Birliği de olağanüstü toplantı kararı aldı…


TFF'nin aldığı bu sürpriz olağanüstü genel kurul kararın ardından bazı kulüplerin buna şiddetle tepki göstermesi ve “Birlikten çekiliriz” tehdidi savurması Kulüpler Birliği'nin olağanüstü toplantı kararı almasına neden oldu. Federasyonun aldığı sürpriz kararla gerilen ortamın ardından kulüpler birliğinin Perşembe günü saat 13.30'da yapacağı zirve merak konusu oldu.


Kulüp başkanları medya üzerinden yaptıkları demeç savaşının ardından bu kez kozlarını Perşembe günü kapalı kapılar ardında paylaşacak. Birlik, Perşembe günü yapacağı toplantıda 26 ocak'ta yapılacak olan genel kurulla ilgili görüş alışverişinde bulunarak ortak bir karar çıkarmaya çalışacak.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:15 Kaynak: Sporx.com

YORUMLAR


Son Dakika

Aç kurtların çoban bekçi köpeğini parçaladığı anlar kamerada
Cübbeli Ahmet Hoca 10 yıl sonra ilk defa bir kadın sunucunun programına katıldı Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu

Son Dakika Haberleri