Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı! - Son Dakika

Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!

02.01.2012 12:15
Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!, System.String[]

SPORX ÖZEL – Türkiye Futbol Federasyonu'nun disiplin talimatının 58.Maddesi ile ilgili aldığı olağanüstü genel kurul kararının ardından Kulüpler Birliği de olağanüstü toplantı kararı aldı… TFF'nin aldığı bu sürpriz olağanüstü genel kurul kararın ardından bazı kulüplerin buna şiddetle tepki göstermesi ve “Birlikten çekiliriz” tehdidi savurması Kulüpler Birliği'nin olağanüstü toplantı kararı almasına neden oldu.

SPORX ÖZEL – Türkiye Futbol Federasyonu'nun disiplin talimatının 58. Maddesi ile ilgili aldığı olağanüstü genel kurul kararının ardından Kulüpler Birliği de olağanüstü toplantı kararı aldı…

TFF'nin aldığı bu sürpriz olağanüstü genel kurul kararın ardından bazı kulüplerin buna şiddetle tepki göstermesi ve “Birlikten çekiliriz” tehdidi savurması Kulüpler Birliği'nin olağanüstü toplantı kararı almasına neden oldu. Federasyonun aldığı sürpriz kararla gerilen ortamın ardından kulüpler birliğinin Perşembe günü saat 13.30'da yapacağı zirve merak konusu oldu.

Kulüp başkanları medya üzerinden yaptıkları demeç savaşının ardından bu kez kozlarını Perşembe günü kapalı kapılar ardında paylaşacak. Birlik, Perşembe günü yapacağı toplantıda 26 ocak'ta yapılacak olan genel kurulla ilgili görüş alışverişinde bulunarak ortak bir karar çıkarmaya çalışacak.

Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!
Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!
Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı!

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor Kulüpler'den ?olağanüstü? Toplantı! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu