Kulüpler İbreyi Ulusoy'a Çevirdi - Son Dakika

Kulüpler İbreyi Ulusoy'a Çevirdi

18.02.2012 00:23
Kulüpler İbreyi Ulusoy'a Çevirdi, System.String[]

Şenes Erzik'in TFF Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklamasının ardından kulüpler ibreyi Haluk Ulusoy'a çevirdi.

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'in TFF Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklamasının ardından kulüplerin ibreyi Haluk Ulusoy'a çevirdikleri öğrenildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile görüştükten sonra TFF Başkanlığı için kulüplerin tam desteğini alan Şenes Erzik, FIFA ve UEFA'daki görevlerinden dolayı aday olamayacağını açıkladı. Bu gelişme üzerine kulüpler, gündüz toplandıkları Ankara Sheraton Otel'de akşam saatlerinde olağanüstü toplandı. Toplantıda Galatasaray'ın başını çektiği 9 kulübün Haluk Ulusoy isminde hemfikir olduğu ve eski federasyon başkanının yeniden göreve gelmesi için destek verecekleri iddia edildi.

Bu arada kulüplerin adaylık için Mehmet Ali Aydınlar isminden tamamen vazgeçtiği, Haluk Ulusoy'un yanı sıra Mehmet Atalay ve Ufuk Özerten isimlerini de konuştukları öne sürülüyor.

ÖZDEMİR: ULUSOY HABERİ DOĞRU DEĞİL

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, "Şenes Erzik başkan adayımızdı fakat durumundan dolayı adaylıktan çekildi" dedi.

JW Marriott Otel'de düzenlenen Turizm ve Tanıtma Platformu (TUTAP) Uluslararası 13. Başarı Oskarları ödül töreninde 'Yılın İşadamı' ödülünü kazanan Özdemir, ödül töreni çıkışında İHA muhabirine yaptığı açıklamada, Kulüpler Birliği'nin UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik adaylığı yönünde açıklamalarını hatırlatarak, "Şenes Erzik başkan adayımızdı fakat durumundan dolayı başkan adaylığından çekildi" dedi.

"Bugün, yarın daha günümüz var" diye konuşan Özdemir, "Futbol federasyonu başkan adayının önümüzdeki birkaç gün içinde belli olacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

TFF Başkanlığı konusunda, eski TFF Başkanı Haluk Ulusoy'un ön plana çıktığının hatırlatılması üzerine ise Özdemir, "Benim bilgim yok o konuda. Ben de Kulüpler Birliği toplantısındaydım. Oradan bu programa geldim, tekrar toplantıya döneceğim. Bence doğru bir haber değil" dedi.

Kulüpler İbreyi Ulusoy'a Çevirdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Kulüpler İbreyi Ulusoy'a Çevirdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi