Kulüpler Satranç Yerel Liginde Şampiyon Belli Oldu - Son Dakika

Kulüpler Satranç Yerel Liginde Şampiyon Belli Oldu

01.06.2015 12:43
Kulüpler Satranç Yerel Liginde Şampiyon Belli Oldu, System.String[]

Kilis’te, 2014-2015 Etkinlik Dönemi Kulüpler Yerel Lig Müsabakaları Beşevler Gençlik Merkezi Satranç salonunda oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi.

Kilis'te, 2014-2015 Etkinlik Dönemi Kulüpler Yerel Lig Müsabakaları Beşevler Gençlik Merkezi Satranç salonunda oynanan final karşılaşmaları ile sona erdi.

Final turunda Gençlik Spor Kulübü ile Hürriyet İlkokulu Gençlik ve Spor Kulübü arasında oynanan maçta 6-2'lik skorla gülen taraf Gençlik Spor Kulübü oldu. Bu skordan sonra Gençlik ve Spor Kulübü ligi üçüncü sırda tamamlamış oldu.

Günün diğer maçında ise, Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü ile Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü arasındaki maç ise nefesleri kesti.

Şampiyonun belli olacağı maçta, Gelişim Gençlik maçta 4-2 öne geçmesine rağmen maç sonunda 3.masada Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü'nden Ahmed Arif Akdağ'ın aldığı kritik oyundan sonra skor 4-3 oldu. Birinci masada 4 saat 15 dakika süren Ömer Polat - M.Emir Can maçında Ömer Polat maçı kazanınca takımlar arasındaki sonuçta 4-4 oldu. Şampiyon olması için 1 takım puanına ihtiyaç duyan Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü bu istediğini alarak yerel satranç liginde 3.kez üst üste şampiyonluğunu ilan etmiş oldu. - KİLİS

Kulüpler Satranç Yerel Liginde Şampiyon Belli Oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kulüpler Satranç Yerel Liginde Şampiyon Belli Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

707 bin sağlık çalışanı aşılandı! Hafta içi engelli ve yaşlı bakım kuruluşlarında aşılama yapılacak Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Mesut Özil, İstanbul'a geldi Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak "Yaza sağ çıkamayabilirim" diyen Seren Serengil sevgilisiyle kayağa gidince tepkilerin ardı arkası kesilmedi Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Şarkıcı İntizar'ın babası yaşamını yitirdi