Kumar Operasyonu Polis Kamerasında - Son Dakika

Kumar Operasyonu Polis Kamerasında

07.09.2012 17:30
Kumar Operasyonu Polis Kamerasında, System.String[]

İstanbul, Tokat, Rize ve Ardahan'da çeşitli adreslere eş zamanlı düzenlenen kumar operasyonu polis kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.43 kişinin gözaltına alındığı operasyonda çok sayıda kumar malzemesi ele geçirildi.

İstanbul, Tokat, Rize ve Ardahan'da çeşitli adreslere eş zamanlı düzenlenen kumar operasyonu polis kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. 43 kişinin gözaltına alındığı operasyonda çok sayıda kumar malzemesi ele geçirildi.

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından İstanbul merkezli yürütülen kumar soruşturmayla ilgili yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada soruşturmaya konu olan 33 ayrı olayın bulunduğu belirtilerek, İstanbul'un yanı sıra Tokat, Rize ve Ardahan'da toplam 43 kişinin gözaltına alındığı ifade edildi. Polis kamerası tarafından çekilen operasyon görüntüleri de basın mensuplarına dağıtıldı. Açıklamada, polisin 2010 yılından beri yürüttüğü çalışmasının çıkar amaçlı suç örgütü kurmak, örgüt üyeliği, yağma, tehdit ve nitelikli dolandırıcılık gibi konuları kapsadığı dile getirildi. Gözaltına alınanlardan 3'ünün emniyet müdürlüğünden serbest bırakıldığı, 4 şüphelinin ise adliyeye sevk edildiği belirtilerek bunlardan birinin tutuklandığı kaydedildi. Geri kalan 36 şüphelinin ise bugün sabah saatlerinde adliyeye sevk edildiği ifade edildi. Yazılı açıklamada şüphelilerin katıldığı belirtilen 33 ayrı eylem bulunduğu belirtildi. Gözaltına alınanlardan birinin başkomiser, birinin komiser ve 4'ünün de polis memuru olduğu belirtildi. Polislerin dışında biri zabıta komiseri olmak üzere 4 zabıtanın da gözaltına alınıp adliyeye sevk edilenler arasında yer aldığı kaydedildi. Operasyon kapsamında 4 adet ruhsatsız tabanca, 191 adet mermi, bir adet polis çakarı, bir adet rulet masası oyun çemberi ile oyun için pul ve zar, çok sayıda çek senet ele geçirildi.

Kumar Operasyonu Polis Kamerasında

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kumar Operasyonu Polis Kamerasında - Son Dakika


Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar