Kumlu Kaymakam Vekili Solmaz, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi - Son Dakika

Kumlu Kaymakam Vekili Solmaz, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi

19.01.2012 15:40
Kumlu Kaymakam Vekili Solmaz, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi, System.String[]

Kumlu Kaymakam Vekili Ahmet Solmaz, ilçedeki şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Kumlu Kaymakam Vekili Ahmet Solmaz, ilçedeki şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Solmaz, Hamamat Otel'de düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, bu topraklar için canlarını feda eden şehitleri unutmayacaklarını, ailelerine ve gazilere her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Şehitler Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Hami Bannıoğlu da şehit aileleri ve gazilerin toplumun en değerli varlıkları olduğunu belirterek, Türk milletinin vatanı, toprağı ve inançları uğruna bir değil binlerce kez canını vermeye hazır olduğunu ifade etti.

Etkinliğe İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Ahmet Çat, Piyade Teğmen Ahmet Engin, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kumlu Kaymakam Vekili Solmaz, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu