Kumluca Belediye Meclisi Toplandı - Son Dakika

Kumluca Belediye Meclisi Toplandı

07.09.2012 14:20
Kumluca Belediye Meclisi Toplandı, System.String[]

Kumluca Belediye Meclisi, eylül ayı olağan toplantısını Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirdi.

Kumluca Belediye Meclisi, eylül ayı olağan toplantısını Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirdi.

Kumluca Belediye Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya 15 meclis üyesinden 14'ü katıldı. Toplantının açılışında konuşan Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, meclis toplantısını gerçekleştirmek üzere bir araya geldiklerini belirterek, toplantıda alınacak olan kararların ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.

Daha sonra sırasıyla gündem maddelerini okuyan Çetinkaya, başkan yardımcısı Mustafa Songur'un meclis gündemine alınması istemiyle verdiği dilekçeyi de okudu. Dilekçede Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yapılacak olan Bak-Onar II projesi protokolü için belediye başkanına yetki verilmesinin istendiğini belirtilerek meclis üyelerince Çetinkaya'ya oy birliğiyle projeyi imzalama yetkisi verildi.

Üçüncü gündem maddesinde kasım ayında yapılacak olan "DOMATEXPO Domates Fuarı" için fuar döneminde kurulacak olan danışma kurulunda belediye adına her siyasi partiden bir üye olmak üzere üç kişilik danışma kurulu oy birliğiyle seçildi.

Toptancı halindeki devirlerde yasa gereği alınacak olan teminatın belirlenmesi görüşülen toplantıda, diğer maddeler de oy birliğiyle kabul edildi.

Karşıyaka Mahallesi Kabaarmut mevkisinde cami bulunan hazineye ait arsanın imar planında cami yeri olarak düzeltilmesi ve bu sayede arsanın Diyanet İşleri Başkanlığı'na tahsis edilmesi, Göksu Mahallesi'nde daha önce anaokulu olarak tahsis edilen arsanın Sosyal Güvenlik Kurumu'nun ihtiyacı olan bina yapımı için tahsis edilmesi ve Bağlık Mahallesi Körmenli mevkisinde paketleme tesisi yapılması istemiyle verilen dilekçeler, belediye meclisi tarafından oy birliğiyle imar komisyonuna havale edildi.

Muhabir: Mehmet Çakmak

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kumluca Belediye Meclisi Toplandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Fleks makinesiyle boynunu kesen işçi feci şekilde can verdi