Son Dakika Son Dakika Son Dakika
KUMSMALL AVM, Babalar Günü'nü Çarkıfelek etkinliğiyle kutluyor - Son Dakika

KUMSMALL AVM, Babalar Günü'nü Çarkıfelek etkinliğiyle kutluyor

Türkiye ve Avrupa'nın en büyük karma AVM'si KUMSMALL, Anneler Günü'nü sarma yarışması ve bir dizi etkinlikle kutladıktan sonra Babalar Günü'nde de farklı bir etkinlikle karşımıza çıkıyor. KUMSMALL AVM'de Babalar Günü'ne özel Çarkıfelek etkinliği gerçekleştirilecek. Ünlü Oyuncu ve Sunucu Gaye Turgut Evin'ın sunumuyla gerçekleştirilecek Çarkıfelek Yarışması, KUMSMALL AVM 2. Kat etkinlik alanında yapılacak. Babalar çocuklarıyla yarışacak ve çeşitli hediyelerin yer aldığı yarışma ile eğlenceli anlar yaşanacak. KUMSMALL AVM, Babalar Günü'nü en güzel şekilde kutlamaya hazırlanıyor.

KUMSMALL AVM, Babalar Günü\'nü Çarkıfelek etkinliğiyle kutluyor
17.06.2023 - 10:37,

Anneler Günü'nü sarma yarışması ve bir dizi etkinlikle kutlayan Türkiye ve Avrupa'nın en büyük karma AVM'si KUMSMALL, Babalar Günü'nde de çok farklı. KUMSMALL AVM'de Babalar Günü'ne özel Çarkıfelek etkinliği gerçekleştirilecek.

KUMSMALL AVM'de Çarkıfelek, Babalar Günü için dönecek. Ünlü Oyuncu ve Sunucu Gaye Turgut Evin'ın sunumunu üstleneceği Çarkıfelek Yarışması yarın saat 14.30'da KUMSMALL AVM 2. Kat etkinlik alanında yapılacak. KUMSMALL AVM'deki etkinlikte babalar çocuklarıyla yarışacak ve eğlenceli anlar yaşanacak. Çeşitli hediyelerin yer aldığı Çarkıfelek yarışması ve eğlence dolu anlarıyla Babalar Günü yine en güzel KUMSMALL AVM'de kutlanacak. - KAYSERİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam KUMSMALL AVM, Babalar Günü'nü Çarkıfelek etkinliğiyle kutluyor - Son Dakika


Advertisement