Son Dakika Haberleri: Kundakçı İş Yerini Yakmak İsterken Yanlışlıkla Kendini Yaktı

Kundakçı İş Yerini Yakmak İsterken Yanlışlıkla Kendini Yaktı

10 ay önce

Aydın'da, bir iş yerini yakmak isteyen kundakçı, elindeki yanıcı sıvıyı boşaltıp yaktığı sırada alevlerin arasında kaldı.

Aydın'ın Nazilli ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi, kundaklamak istediği iş yerini yakmak isterken kendini yaktı.

Olayda iş yerinde hafif çaplı maddi hasar meydana gelirken, dükkanı yakmak isterken kendisi de alevler arasında kalan şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı.

İlginç olay, gece yarısı Altıntaş Mahallesi'nde meydana geldi. İş yeri güvenlik kamerasına yansıyan kayıtlara göre; gece saat 02.30 sıralarında 149 nolu sokağa gelen bir şahıs önce çevreyi kolaçan ediyor.

DÜKKANI KUNDAKLAMAYA ÇALIŞIRKEN KENDİNİ YAKTI

Ardından elindeki yanıcı madde şişesi ile dükkana gelen kimliği meçhul şahıs dükkanın ön kısmına yanıcı sıvı maddeyi döktükten sonra çakmağı çıkarıp ateşliyor.

Kendisinin de döktüğü yanıcı maddenin arasında olduğunu fark etmeyen sakar kundakçı çakmağı çakar çakmaz dükkanın ön kısmı ile birlikte alevler arasında kalıyor.

Olayda dükkanda zarar oluşurken, yakmak istediği dükkan ile birlikte kendisi de yanan sakar kundakçı ortadan kayboldu. Polis ekipleri tarafından el konulan olayda sakar kundakçının kimliğinin araştırıldığı belirtildi.

TÜM HASTANE KAYITLARI İNCELENDİ

Bu arada geceden bu yana Nazilli'deki hastanelere yanık şikayeti ile müracaat eden olmadığı, olayın aydınlatılması için çevre il ve ilçelerdeki hastanelerin kayıtlarının da incelendiği öğrenildi.

DÜKKAN SAHİBİ ESKİ MÜŞTERİSİNDEN ŞÜPHELENİYOR

Şüphelendiği şahsın ismini emniyete verdiğini söyleyen iş yeri sahibi Ümit Dumanoğlu, dükkanı kundakladığını düşündüğü şahıs ile daha önceden aralarında husumet olduğunu belirterek "Şüpheli olduğunu düşündüğümüz şahıs daha önce dükkanımıza gelerek telefon satmışlar. Daha sonra da bu sattıkları telefonu para vermeden geri almaya çalışmışlar. Biz bununla ilgili şikayetimizi yapmıştık" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR


AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu Suudi Arabistan Konsolosluğunda Hareketli Anlar Yaşandı

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Trump Arasında Kritik Görüşme