Kupa ve Madalyalarla Döndüler - Son Dakika

Kupa ve Madalyalarla Döndüler

27.12.2017 15:00
Kupa ve Madalyalarla Döndüler, System.String[]

Antalya’da düzenlenen Muaythai Avrupa Şampiyonası’na Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın destekleriyle katılarak derece elde eden milli sporcular Başkan Taşçı’yı ziyaret ederek teşekkür etti.

Antalya'da düzenlenen Muaythai Avrupa Şampiyonası'na Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın destekleriyle katılarak derece elde eden milli sporcular Başkan Taşçı'yı ziyaret ederek teşekkür etti.

Avrupa Muaythai Federasyonu tarafından Kasım ayında Antalya'da düzenlenen EMF-Muaythai Avrupa Şampiyonası'na Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın destekleriyle giden sporcular, Atakum'a Avrupa Şampiyonluğu, Avrupa üçüncülüğü ve Avrupa ikinciliği madalyalarıyla döndü. Milli sporcular, turnuvadan döner dönmez Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret ederek verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

"Gençlerimize güveniyorum"

Atakum Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Antalya'dan Avrupa Şampiyonu olarak dönen Devrim Aydın kızımıza, Avrupa ikincisi Tuğba Nur Kıvrak kardeşim ve Avrupa üçüncülüğü elde eden Altuğ Demir ve Bekir Karaömeroğlu kardeşlerime bizlere bu gururu yaşattıkları için teşekkür diyorum. İlçemizdeki sportif alanların arttırılması ve gençlerin spora yönlendirilmesi noktasında önemli çalışmalara imza atıyoruz. İlçemizin birçok bölgesinde gençlerimize hizmet verecek tesisler inşa ettik. Bu tesislerde sporla iç içe büyüyen çocuklarımız ileride sizler gibi uluslararası şampiyonalarda bayrağımızı dalgalandıracak. Bu başarıların tesadüf olmadığına inanıyorum. Atakum Belediyesi olarak gençlerimize güvenip, her zaman onların yanında olmaya, spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz " şeklinde konuştu.

Atakum'da spora tam destek

Atakum İlçesinde 2014 yılında sadece bir adet spor alanı bulunduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, başarılı bir çalışma programıyla bu sayıyı 14'e çıkarttıklarını kaydederek, "Atakum Belediyesinde görevi devraldığımızda, ilçemizde maalesef ki bir tane sportif alan vardı. Nüfusunun büyük bir kısmını gençlerin oluşturduğu Atakum'da, bu duruma karşı bir şeyler yapmak gerekiyordu. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda ilçemizdeki sportif alan sayısını 14'e çıkarttık. İlçemize kazandırdığımız bu spor alanları ile sadece ilçemizde değil, bölgemizde de Spor Kenti Atakum olarak anılmaya başlandık" dedi. - SAMSUN

Kupa ve Madalyalarla Döndüler

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Kupa ve Madalyalarla Döndüler - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu 4 gün önceden gören biri var! Hem de yabancı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Twitter hesabını kapattı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Koronavirüs yasağını nasıl deldiğini Instagram hesabından anlatan fenomene 22 bin TL'lik ceza Koronavirüs yasağını nasıl deldiğini Instagram hesabından anlatan fenomene 22 bin TL'lik ceza