Kur'an Kursuna Ek Bina - Son Dakika

Kur'an Kursuna Ek Bina

02.01.2012 19:00
Kur'an Kursuna Ek Bina, System.String[]

Yerköy 60 Evler Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Merkez Kur-an Kursuna ek bina yapılıyor.

Yerköy 60 Evler Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Merkez Kur-an Kursuna ek bina yapılıyor.

Yerköy Merkez Kur-an Kursuna İlçe Müftülüğünce ek bina yapımına başlanıldı. 60 Evler Mahallesi Sınırları içerisinde 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete açılan Merkez Kur-an Kursu binasına ek bina yapımı için temel atıldı.

Yerköy Müftüsü Ahmet İkbal Aydın, yapımı bitirilen Merkez Kur'an Kursu'nun binasının ileride yetersiz kalacağını düşündükleri için ek bina yapmaya başladıklarını bildirdi.

Ek bina yapımı için bir hayırsever tarafından bağışlanan çimento ve demiri alarak Müftülük personeli ile ek binanın temelini attıklarını belirten Aydın, bazı vatandaşlar tarafından yapımına karşı çıkılan bu ek binanın ileriye dönük bir yatırım olduğunu, eksikliklerinin en kısa zamanda tamamlanacağını kaydetti.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kur'an Kursuna Ek Bina - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 26 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 2198 yeni vaka tespit edildi Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Kız meselesi yüzünden çıkan tartışmada tüfekle vurulan genç, hayatını kaybetti Gölette cansız bedeni bulunan Afgan işçiyi oda arkadaşı öldürmüş 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu