Son Dakika Haberleri: Başkanlık Kura Seçimine Kalınca Yakını Kalp Krizi Geçirdi

Başkanlık Kura Seçimine Kalınca Yakını Kalp Krizi Geçirdi

4 yıl önce

Kars'ın Susuz ilçesindeki seçimlerde DSP ile AK Parti adaylarının oyları eşit çıkınca kura çekildi. Kaybeden DSP adayının yakını kalp krizi geçirdi.

Başkanlık Kura Seçimine Kalınca Yakını Kalp Krizi Geçirdi, System.String[]

Kars'ın Susuz İlçe Belediye Başkanlığı seçimlerinde, DSP ile  AK Parti adaylarının oyları eşit çıkınca kura çekildi. Çekilen kurada kaybeden DSP adayının yakını kalp krizi geçirdi.

OYLAR YENİDEN SAYILDI, SONUÇ DEĞİŞMEDİ

30 Mart yerel seçimlerinde, Susuz İlçe Belediye Başkanlığı için yarışan  AK Parti'den Murat Uray ile DSP'den Oğuz Yantemur, 397'şer oy aldı. Susuz İlçe Seçim Kurulu tarafından oylar yeniden sayıldı ve sonuç değişmedi. Seçim Kurulu, bugün ilçede belediye başkanını belirlemek için 7 kişilik bir kurul oluşturdu. Başkan adaylarının da onayı ile Susuz hakimi Miyaser Karagöz, bir torba içerisine atılan 2 isimden birini çekti. Kurada AK Partili aday Murat Uray kazandı.

ADAYIN AKRABASI KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Öte yandan, Adliye binasında kura çekimini, DSP'li adayın kura komisyon üyesi olarak izleyen akrabası 58 yaşındaki Ergül Osmanoğlu kalp krizi geçirdi. Heyecana dayanamayarak kriz geçiren Ergül Osmanoğlu, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

DSP'Lİ ADAY İTİRAZ DİLEKÇESİ VERDİ

Kurayla Belediye Başkanlığını kaybeden DSP'li Oğuz Yantemur, itiraz dilekçesi vererek oyların yeniden sayılmasını istedi.


Kayyum, Uğur Soğutma'da Takmaklı Soyadını Taşıyanları İşten Çıkardı Cadde Ortasında Tecavüze Uğrayan Kadına Yardım Etmek Yerine, Cep Telefonuyla Görüntü Çektiler
Burak Özçivit'i Taciz Eden Rus Model Suskunluğunu Bozdu: Böyle Bir Tepki Almamıştım