Son Dakika Haberleri: Bolu'da, Cani Dede Kurban Kesiminde Tartıştığı Torununu Öldürüp, İntihar Etti

Bolu'da, Cani Dede Kurban Kesiminde Tartıştığı Torununu Öldürüp, İntihar Etti

3 ay önce İlandır

Bolu'nun Göynük ilçesinde, 80 yaşındaki adam kurban kesimi sırasında tartıştığı torununu tüfekle öldürdükten sonra, aynı silahla intihar etti.

Bolu'nun Göynük ilçesinde Mehmet Biçer (80) kurban kesimi sırasında tartıştığı torunu Mesut Biçer'i (24) tüfekle ateş ederek öldürdükten sonra, aynı silahla intihar etti. Akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen Mehmet B.'nin kurban kesimi sırasında aile büyüğü olarak çağrılmadığı ve elinin öpülmediği için sinirlendiği belirtildi. Mehmet B.'nin, torununa, "Ben bu ailenin büyüğüyüm. Beni nasıl kurban kesimine çağırmıyorsunuz. Elimi de öpmüyorsunuz. Hiç büyüğe saygı kalmadı" dedikten sonra ateş açtığı ifade edildi.

KURBAN KESİMİ SIRASINDA DEDE VE TORUNU TARTIŞMAYA BAŞLADI

Olay, sabah saatlerinde ilçeye bağlı Çatacık köyünde meydana geldi. Bayram namazının ardından kurban kesimi için köydeki evlerinin bahçesinde toplanan Biçer ailesinden dede Mehmet ve torun Mesut Biçer arasında tartışma çıktı.

"BEN AİLENİN BÜYÜĞÜYÜM, BENİ NASIL KURBAN KESİMİNE ÇAĞIRMIYORSUNUZ"

Akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen Mehmet B.'nin kurban kesimi sırasında aile büyüğü olarak çağrılmadığı ve elinin öpülmediği için sinirlendiği belirtildi. Mehmet B.'nin, torununa, "Ben bu ailenin büyüğüyüm. Beni nasıl kurban kesimine çağırmıyorsunuz. Elimi de öpmüyorsunuz. Hiç büyüğe saygı kalmadı" dedikten sonra ateş açtığı ifade edildi.

TALİHSİZ GENÇ HAYATINI KAYBETTİ

Saçmalarım isabet ettiği Mesut Biçer, olay yerinde yaşamını yitirdi.

AYNI TÜFEKLE İNTİHAR ETTİ

Olayın ardından Mehmet Biçer tüfekle başına ateşe ederek yaşamına son verdi.

Diğer aile bireylerinin ihbarı üzerine köye jandarma ekipleri sevk edildi. Mehmet ve Mesut Biçer'in cesetleri, olay yerinde yapılan incelemenin ardından Göynük Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.


YORUMLAR


Temizlik İşçisinin Cami Hassasiyeti Duygulandırdı: Bu Elbise Camiye Yakışmaz Mehmet Ali Erbil'in Doktor Kardeşinden Üzen Haber: Yeniden Solunum Cihazına Bağlandı

Amsterdam'ın Genelevleriyle Ünlü Sokağında Kredi Kartı Kullanımı Yasaklandı!