Son Dakika Haberleri: Küresel Veri Panoraması

Küresel Veri Panoraması

2 ay önce

– Küresel piyasaların yakından izlediği Cuma günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: AVRUPAAlmanya'daTüketici fiyat endeksi Eylül ayında, bir önceki aya göre bir değişim göstermedi ve beklenti doğrultusunda yüzde 0.4 oldu.

Küresel Veri Panoraması, System.String[]
– Küresel piyasaların yakından izlediği Cuma günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle:

AVRUPA

Almanya'da

Tüketici fiyat endeksi Eylül ayında, bir önceki aya göre bir değişim göstermedi ve beklenti doğrultusunda yüzde 0.4 oldu. Yıllık tüketici fiyat endeksi de bir önceki yıla göre değişim göstermeyerek, beklentiler doğrultusunda yüzde 2.3 oldu.

Euro Bölgesi

Aylık sanayi üretimi Ağustos ayında, Temmuz ayındaki yüzde 0.7'lik düşüş sonrasında, yüzde 1.0 arttı. Beklenti yüzde 0.4 artmasıydı. Yıllık sanayi üretimi ise Ağustos ayında, Temmuz ayındaki yüzde 0.3'lük artıştan sonra, yüzde 0.2'lik düşüş beklentisine rağmen,  yüzde 0.9 arttı.

ABD

Michigan tüketici endeksi, Ekim ayı öncü verileri, Eylül ayındaki 100.1 puandan, beklenti olan 100.4 puanın altında, 99 puan oldu. - İstanbulDüğün Sabahı Kızı Katledilen Anne, Damadının Yüzüne Haykırdı: Asın Bu Adamı Konyaaltı Belediyesi Çalışanları İçin Asgari Ücreti 2 Bin 200 TL Yaptı

Son Dakika! İçişleri Bakanı Soylu, Dağlarda Toplam 700 Teröristin Kaldığını Açıkladı