Son Dakika Haberleri: Kürk Mantolu Madonna'nın Başkarakteri Maria Puder'i, Oscar Ödüllü Oyuncu Marion Cotillard Canlandıracak

Kürk Mantolu Madonna'nın Başkarakteri Maria Puder'i, Oscar Ödüllü Oyuncu Marion Cotillard Canlandıracak

3 ay önce

Dünyaca ünlü Oscar'lı oyuncu Marion Cotillard, 'Kürk Mantolu Madonna' kitabının filmi için kamera karşısına geçecek.

Kaldırım Serçesi (La Môme) filminde Edith Piaf'ı canlandıran ve en iyi kadın oyuncu Oscar'ını alan güzel oyuncu Marion Cotillard, Türk sinemasında boy gösterecek.

BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU

Uzun süredir Sabahattin Ali'nin 'Kürk Mantolu Madonna' kitabının filme uyarlanması beklenirken projenin detayları belli olmaya başladı. Ece Yörenç'in senaryosunu yazacağı Onur Saylak'ın ise yönetmenlik koltuğuna oturacağı filmin çekimlerine 2019'da başlanılacak. Başkarakter Maria Puder'i kim canlandıracağı merak konusu olurken filmin başrol oyuncusu belli oldu.

OSCAR ÖDÜLLÜ OYUNCU TEKLİF SONRASI HEYECANLANDI

Bir dönem Beren Saat'in hayat vereceği konuşulan Maria Puder karakterini, Oscarlı Fransız oyuncu Marion Cotillard canlandıracak. 'Müttefik', 'Kara Şövalye Yükseliyor' ve 'Başlangıç' gibi filmlerde rol alan Cotillard'in gelen teklif sonrası heyecanlandığı öğrenildi.


YORUMLAR


15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor! Aydın'da Aday Gösterilen MHP'li Ümmet Akın: Aydın Yüzde 99 MHP'ye Bırakılacak

Netanyahu'dan Türkiye ile Olan İlişikilere Esprili Gönderme: Erdoğan 6 Günde Bir 'Hitler' Diyor