Kursiyerler Sertifika İle Ödüllendiriliyor - Son Dakika
Güncel

Kursiyerler Sertifika İle Ödüllendiriliyor

Kursiyerler Sertifika İle Ödüllendiriliyor

KO-MEK Kaynak Atölyeleri Kocaeli halkını iş sahibi yapıyor

26.01.2012 09:28

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları'nın (KO-MEK) kaynak atölyelerindeki eğitimlerine her geçen gün ilgi artıyor.

'Gazaltı Kaynakçılık' branşında eğitim alan kursiyerlerin birçoğunun iş bulması söz konusu branşa olan talebi arttırdı. KO-MEK artan ilgi nedeniyle Seka ve Dilovası'nın ardından Gölcük'te yeni bir Gazaltı Kaynakçılık kursu çıktı.

KURSİYERLER SERTİFİKA İLE ÖDÜLLENDİRİLİYOR

Gazaltı Kaynakçılık kursunu başarı ile tamamlayanlara TC Milli Eğitim Bakanlığı onaylı "Gazaltı Kaynakçılık" sertifikası veriliyor. KO-MEK kursları verdiği sertifikalar ile kursiyerlerin istihdam alanında daha kolay iş bulmalarına olanak sağlıyor.

BU SERTİFİKA İŞ SAHİBİ YAPIYOR

KO-MEK kurslarında üstün başarı gösteren kursiyerlere yapılacak olan kaynak sınavı ile uluslararası alanda geçerliliği olan ''TS EN 287-1 TÜRK LOYDU Klas sertifikası'' alma imkanı da sunuyor. Uluslararası geçerliliği olan sertifika ile kursiyerler dünyanın her yerinde kaynak yapabilme ehliyetine kavuşmuş oluyor. KO-MEK Kaynakçılık kursları Seka, Gölcük ve Dilovası olmak üzere üç ana noktada eğitim veriyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kursiyerler Sertifika İle Ödüllendiriliyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement