Kurtalan Kaymakamından Yeni Doğan Bebeklere Ziyaret - Son Dakika

Kurtalan Kaymakamından Yeni Doğan Bebeklere Ziyaret

07.09.2018 17:01
Kurtalan Kaymakamından Yeni Doğan Bebeklere Ziyaret, System.String[]

Siirt'in Kurtalan Kaymakamı ve Kayabağlar beldesi Belediye Başkanvekili İhsan Emre Aydın, beldede yeni dünyaya gelen bebekleri evlerinde ziyaret etti.

Siirt'in Kurtalan Kaymakamı ve Kayabağlar beldesi Belediye Başkanvekili İhsan Emre Aydın, beldede yeni dünyaya gelen bebekleri evlerinde ziyaret etti.

Kayabağlar Belediyesi tarafından yürütülen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret eden Aydın, ailelere bebekler için hazırlanan hediye paketlerini verdi.

Ailelerin sorun ve taleplerini dinleyen Aydın, yaptığı açıklamada, proje ile bebekleri olan ailelerin sevincini paylaştıklarını söyledi.

Sosyal belediyeciliğe önem verdiklerini dile getiren Aydın, bebeklerin vatana ve millete hayırlı birer evlat olması temennisinde bulundu.

Aileler de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Aydın'a teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kurtalan Kaymakamından Yeni Doğan Bebeklere Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Türkiye, günlük koronavirüs vakalarında dünyada üçüncü sıraya çıktı Emniyet Genel Müdürlüğü, tam karantina tedbirlerini içeren genelgeyi yalanladı Yunanistan, Girit'te ABD ile birlikte S-300 hava savunma sistemini test etti 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor