Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu - Son Dakika

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu

22.01.2021 18:24

Show TV'nin sevilen dizisi Ramo, kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti. Bir dönemin ekranlara damga vuran dizisi Kurtlar Vadisi'nde yer alan Nişan Şirinyan, artık Ramo ile ekranlara gelecek.

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Show TV'nin sevilen dizisi Ramo, kadrosuna yıldız bir ismi dahil etti. Bu akşam ekrana gelecek bölümle izleyiciye merhaba diyecek olan yeni karakter, yayınlanan 29. bölüm fragmanında gizemli bir karakter olarak diziye giriş yapmıştı.

KURTLAR VADİSİ'NİN SAMUEL VANUNU RAMO'DA

Olgun Şimşek'in ayrıldığı dizede, ünlü oyuncudan sonra diziye gelecek ismin, bir dönem Kurtlar Vadisi dizisinde yer alan Nişan Şirinyan olduğu öğrenildi. 63 yaşındaki deneyimli oyuncu, Kurtlar Vadisi dizisinde Samuel Vanunu karakterine hayat vermişti.

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu
Nişan Şirinyan

NİŞAN ŞİRİNYAN KİMDİR?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu ve tiyatrocu Nişan Şirinyan, 1999'dan beri birçok film ve dizide rol aldı. Tiyatro yönetmenliği de yapan Şirinyan, Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Evli ve Öfkeli gibi birçok dizide rol almıştı.

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu
Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu

Son Dakika Magazin Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Ramo'nun kadrosuna dahil oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Pentagon'dan Bakan Akar'a Yunanistan yanıtı: S-400 sistemi, S-300'den daha tehlikeli Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un Son Dakika: Sarkisyan, Genelkurmay Başkanı'nı görevden almayı reddetti Son Dakika: Halkalı'da büyük yangın! Dumanlar kilometrelerce öteden görülüyor Telefonla konuştuğu sırada yere düşürdüğü altınları ve dövizi gözünün önünde çalındı Çengelköy'de balıkçıya uğrayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 kiloluk lagos balığı aldı Antalya sahilleri kısıtlamadan muaf olan turistlerle doldu taştı Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu