Son Dakika Haberleri: Kurtulmuş: Karanlık Noktalar Aydınlanmazsa, Sandığa Karanlık Odaklar Hakim Olur

Kurtulmuş: Karanlık Noktalar Aydınlanmazsa, Sandığa Karanlık Odaklar Hakim Olur

8 yıl önce

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin geçmişindeki kara noktaları aydınlatmadan, sandıktan kim çıkarsa çıksın, sandıktan çıkan sonuca Türkiye'nin karanlık odaklarının hakim olacağını söyledi.

Kurtulmuş: Karanlık Noktalar Aydınlanmazsa, Sandığa Karanlık Odaklar Hakim Olur, System.String[]

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin geçmişindeki kara noktaları aydınlatmadan, sandıktan kim çıkarsa çıksın, sandıktan çıkan sonuca Türkiye'nin karanlık odaklarının hakim olacağını söyledi.


Partisinin, Ankara İl Başkanlığı Ocak Ayı Divan Toplantısı'na katılan HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, partililere seslendi. Kürsüde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kurtulmuş, Türkiye'nin, geçmişindeki kara noktaları aydınlatması gerektiğini kaydetti. Türkiye'nin, karanlık dönemleriyle hesaplaşmasının 28. Şubat'la zorunlu gördüklerini dile getiren Kurtulmuş, "Geçtiğimiz haftalarda partimizden bir heyet, 28 Şubat ile ilgili suç duyurusunda bulundu. Gerçekten bu karanlık noktalarla hesaplaşmak isteniyorsa hodri meydan, 28 Şubat'la hesaplaşalım. Hodri meydan, 27 Nisan'la hesaplaşalım. Önümüzdeki günlerde 27 Nisan Muhtırası ile ilgili suç duyurusunda bulunacağız. 27 Nisan'ı ben yazdım diyen kişi başta olmak üzere, o döneme damgasını vuran bütün yetkililerden hesap sorulmasını sağlayacağız. Bizim derdimiz, Türkiye'de bir dönemin üstünün açılmasıdır. Çünkü Türkiye tuhaf, organize, kirli işler ve kirli cinayetler memleketi haline gelmiştir. Şimdi kuyulardan kemikler, cesetler çıkıyor. Türkiye bu kamburlardan, oyunlardan kurtulmak zorundadır. Uludere'yi ayan beyan hakikatleriyle ortaya çıkarmaktadır. AK Parti'ye CHP'ye söylüyorum. Yarın ayaklarına başka büyük taşlar başka büyük kayalar atarlar. Bu bütün partilerin meselesidir. Türkiye, geçmişindeki kara noktaları aydınlatmadan sandıktan kim çıkarsa çıksın, sandıktan çıkan sonuca Türkiye'nin karanlık odaları hakim olur. Çok sakin ama çok ağır bir söz söyledim." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 02:26 Kaynak: CHANetanyahu'nun oğlu, İstanbul paylaşımıyla sosyal medyanın gündemine oturdu
İmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi