Son Dakika Haberleri: Kurucumuz İbrahim Akman, 26 Nisan'da Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Konuşmacı Olacak

Kurucumuz İbrahim Akman, 26 Nisan'da Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Konuşmacı Olacak

4 gün önce

İzmo ve Webtekno'nun kurucusu, Masomo Gaming CEO'su İbrahim Akman, 26 Nisan'da İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi'nde düzenlenecek Kariyer Günü etkinliğinde konuşmacı olacak. Etkinlikte bilişim sektörünün en gözde şirketlerinde çalışan değerli isimler ve diğerli girişimciler de kendi hikayelerini paylaşacak.

Kurucumuz İbrahim Akman, 26 Nisan'da Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Konuşmacı Olacak, System.String[]
Türkiye'den dünyaya açılan en etkili oyun markalarından birisi haline gelen Kafa Topu 2, İzmo çatısı altından çıktıktan sonra Masomo'da sınırlarını aşmıştı. Kısa sürede elde edilen büyük başarının ardından küresel oyun devi Miniclip ile birleşen Masomo gücüne güç kattı.

Şu anda yeni ofisinde, daha büyük bir ekiple yeni oyunlar üzerinde çalışan şirket, bu başarısını İbrahim Akman ve ekibine borçlu. Akman, tüm süreci kariyer açısından ele alacağı bir etkinlikte Dokuz Eylül Üniversitesi'nde paylaşacak.Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Bölümü bünyesinde gerçekleştirilen etkinlikte, bilişim sektöründe başarılı bir kariyere sahip pek çok isim de kendi deneyimlerini paylaşacak.

Etkinliğe katılmak ise tamamen ücretsiz. Bu nedenle katılım sağlayabilecek öğrenci arkadaşlara kesinlikle kaçırmamalarını öneriyoruz.
Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:34 Larin FIFA'ya Gitti, Amerika Türkiye'ye Oyuncu Transferini Yasakladı! Kimliği Belirsiz Kadın, Şehit Cenazesinde Kılıçdaroğlu'na Seccade ile Saldırdı Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Son Dakika! Kılıçdaroğlu'na Saldıran 6 Kişinin Kimliği Belirlendi! Gözaltına Alınacaklar