Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası! - Son Dakika

Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası!

21.12.2019 16:31

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Osman Bey'in yengesi Selcan Hatun obaya geri dönüyor. Ancak fragmanda, Selcan Hatun'un yaşlanmaması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman'ın 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Osman Bey'in yengesi Selcan Hatun obaya geri dönüyor.

KAYI OBALARI BİRLEŞİYOR

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanında Osman Bey ile Selcan Hatun arasındaki diyalog dikkat çekiyor. Selcan Hatun'un "Muradına erdin, kayı obaları birleşiyor" sözleri üzerine Osman Bey, "Gün gelecek cümle Oğuz obaları birleşecek" diyerek cevap verir.

Fragmanın sonunda Salvador'un Samsa'nın obasına baskın vereceğini öğrenen Osman Bey, "Alpler Samsa Çavuş'un obasına varalım. Gün hesap günüdür." diyerek Salvador'un kirli planına karşı harekete geçer.

Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası!

ŞAŞIRTAN MANTIK HATASI

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanında Osman Bey ile konuşan Selcan Hatun'un yaşlanmaması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

KURULUŞ OSMAN 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Osman Edebalı'nın kızı Bala Hatun'u Yannis'in elinden kurtarmayı başarır ancak Bala Hatun zehirlenmiştir ve panzehiri ise Yannis'in elindedir. Dündar Bey'in oğlu Batur'u bıçakladığı için kafesli çadıra atılan Osman, kaçtıktan sonra ilk kez Dündar ile karşı karşıya gelecektir.

Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası!

"OSMAN BENİ ÇİĞNEDİN, DEVLET DE SENİ ÇİĞNEYECEK"

Şeyh Edebali ile Osman Bey arasındaki bağı öğrenen Alişar, "Demek Osman'ın ateşini Edebali körükler. Biz de bu ateşi söndürelim ki sözümüz yerde kalmasın" diyor. Alişar, Osman Bey'in Prenses Sofya'yı alması üzerine, "Osman beni çiğnedin, devleti çiğnedin, devlet de seni çiğneyecek" sözleriyle tepkisini dile getiriyor.

DÜNDAR BEY OSMAN BEY'E KARŞI HAREKETE GEÇİYOR

Osman Bey'e karşı cephe alan Dündar Bey ise, Osman Bey'in alplerini kafese gönderilmesini emrediyor. Boran Alp, Dündar Bey'in kararına, "Ateş'e körükle gidersin" diyerek tepki gösterir. Bu haberi öğrenen Osman Bey ise Bamsı Alp ile otağa baskın yaparak Dündar Bey ile karşı karşıya geliyor.

Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası!
Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası!

Son Dakika Magazin Kuruluş Osman dizisinde şaşırtan mantık hatası! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (29)
  • Yörükoğlu: DİZİDE YANLIŞ OLAN TEK BU DEĞİLKİ ÇADIRA GİRİYORLAR ÇİZMEYLE MESCİDE GİRİYORLAR ÇİZMEYLE BİRDE ŞU AŞK MESELELERİNİ DEVLET KURMAK İLE PEKİŞTİRMEKLERİ YOKMU TAM SAFSATA CEPHEDEN CEPHEYE CENK ETMİŞ OLAN BİR BEYLİK OLDU GÖNÜL EYLENDİRME BEYLİĞİNE YAZIK AZCIK USTURUPLU FİLİM YAPIN YAHU YAZIKTIR AYIPTIR Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • Ne adamsiniz: Herkeste herseyi bilmesin be kardesim.Izliyorsaniz izleyin begenmediyseniz izlemeyin.Kadin yaslanmamis felan ,ne istiyosunuz surunsunmu Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Bir türlü oyuna giremiyor! Fenerbahçe'ye İrfan Can Kahveci'den kötü haber geldi 14:30 Bir türlü oyuna giremiyor! Fenerbahçe'ye İrfan Can Kahveci'den kötü haber geldi Rusya, Erdoğan'ın BM zirvesinde Kırım ile ilgili açıklamasından rahatsız: Bizi çok üzdü 14:27 Rusya, Erdoğan'ın BM zirvesinde Kırım ile ilgili açıklamasından rahatsız: Bizi çok üzdü Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 8 milyon öğrenci yaptıkları algıyla milletimizi kandırmaya çalışıyor 14:25 Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu: 8 milyon öğrenci yaptıkları algıyla milletimizi kandırmaya çalışıyor
Başpiskopos Elpidophoros Lambriniadis'in Türkevi açılışına katılması Atina'da krize yol açtı 13:40 Başpiskopos Elpidophoros Lambriniadis'in Türkevi açılışına katılması Atina'da krize yol açtı Nicole Richie'nin talihsiz olayı! Doğum günü pastasındaki mumları üflerken saçları tutuştu 13:04 Nicole Richie'nin talihsiz olayı! Doğum günü pastasındaki mumları üflerken saçları tutuştu New York'un göbeğinde sergileniyor! Göbeklitepe dikilitaşını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, çektirdiği kareyi paylaştı 12:34 New York'un göbeğinde sergileniyor! Göbeklitepe dikilitaşını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, çektirdiği kareyi paylaştı
Bahar Candan'ın, Mustafa Sarıgül ile olan fotoğrafına yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin 12:07 Bahar Candan'ın, Mustafa Sarıgül ile olan fotoğrafına yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin Ümitcan Uygun ile kaldığı evde ölü bulunan Esra Hankulu olayında yeni gelişme yaşandı 11:58 Ümitcan Uygun ile kaldığı evde ölü bulunan Esra Hankulu olayında yeni gelişme yaşandı
Advertisement