Kurum: "Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek" - Son Dakika

Kurum: "Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un açıklaması ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AA Editör Masası'na konuk oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un açıklaması ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AA Editör Masası'na konuk oldu.

Kurum: "(Otopark Yönetmeliği'nde düzenleme) Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek."

Kurum: Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:06 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kurum: 'Muayeneleri yapılan, uygun olan LPG'li araçlar AVM otoparklarına girebilecek' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Maske takmasında sonunda bu da oldu! Şoför ile yolcu birbirine girdi, kan aktı Kılıçdaroğlu'ndan kahvehaneler için tartışma yaratacak öneri: Her oyunda yeni kağıt açılsın Türkiye'nin ilk korona hastasına tedavi gördüğü hastaneden dudak uçuklatan fatura Inter, 1 milyon euro bonservis bedeliyle Barcelona'dan Arturo Vidal'i transfer etti. Dolar güçlenince gümüş fiyatları yüzde 8'den fazla düştü 4 çocuk annesini evinde öldürdüler, olay yerine gelen kocası sinir krizi geçirdi İki hafta önce evlenen genç kız, kocasını yüzüstü bırakıp kuzeniyle birlikte sırra kadem bastı Medipol Başakşehir Diagne'yi kiralamak istedi, Galatasaray 5 milyon euro bonservis istedi