Kuruması için evinin damına bıraktığı 500 kilo cevizi çalındı - Son Dakika

Kuruması için evinin damına bıraktığı 500 kilo cevizi çalındı

25.09.2020 14:17
Kuruması için evinin damına bıraktığı 500 kilo cevizi çalındı, System.String[]

Batman'da bir ceviz üreticisi bu yıl ki 500 kilogramlık hasadını kuruması için dama serdi. Kontrol etmek için evinin çatısında çıktığında cevizlerini göremeyen adam neye uğradığını şaşırırken zararının 20 bin TL olduğunu söyleyerek diğer üreticilerin dikkatli olmalarını istedi.

Batman'ın Sason ilçesinde Ebedin Işık'ın, hasat yaptıktan sonra kuruması için evinin damına bıraktığı 500 kilogram ceviz çalındı.

500 KİLOGRAM CEVİZİ YOK OLDU

Sason ilçesine bağlı Dörtbölük köyünde ceviz yetiştiricisi Ebidin Işık, bu yıl hasadını yaptığı 500 kilogram cevizi kuruması için evinin damına bıraktı. Sabah saatlerinde kontrol için dama çıkan Işık, cevizlerin çalındığını fark etti.

KENDİSİ ZARARA UĞRAYINCA BAŞKALARINI UYARDI

Bir yıllık emeğinin çalındığını söyleyen Işık, "Bu yılki ürünlerimizi topladıktan sonra kurutmak için dama bıraktık. Bu sabah kalktığımızda cevizlerin yerinde olmadığını gördük. Yaklaşık 20 bin lira zararımız oldu. Benim cevizlerim çalındı ama diğer köylülerin dikkatli olmasını istiyoruz" dedi.

Kuruması için evinin damına bıraktığı 500 kilo cevizi çalındı

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Kuruması için evinin damına bıraktığı 500 kilo cevizi çalındı - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • ADALET: Tüm ülkede olduğu gibi,Batman'da da gasp, uyuşturucu ve hırsızlık çeteleri halka korku veriyor... suç çeteleri korkmuyor, vatandaş onlardan korkuyor çünkü ceza yok.. TBMM aldığı vergiyi hak etmeli halkın can ve mal güvenliğini sağlamalı... Cevap Yaz 21 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti