Kuruyemişçide çaldığı çay ve toz şekeri şalvarına gizledi - Son Dakika

Kuruyemişçide çaldığı çay ve toz şekeri şalvarına gizledi

06.11.2021 16:49

Kayseri'de kuruyemiş dükkanında bir kadının çaldığı 5 kilogram toz şekeri ve bir paket çayı eteğine sakladığı anlar, güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Kayseri'de kuruyemiş dükkanında bir kadının çaldığı 5 kilogram toz şekeri ve bir paket çayı eteğine sakladığı anlar, güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Kocasinan ilçesi Bekir Yıldız Bulvarı'nda bir kuruyemişçiye gelen iki kadın, bir süre ürünleri inceledi.

Kadınlardan biri kasiyeri oyalarken diğer kadın tezgahtan aldığı bir paket çayı eteğinin altına giydiği şalvarın içerisine koydu. Daha sonra kasiyerin kendisini fark etmediğini gören kadın, 5 kilogram şekeri de aynı yöntemle çaldı. Hırsızlık yapan kadınlar kuruyemişçiden çıkarak uzaklaştı.

Alışveriş yapmadan dükkandan ayrılan kadınlardan şüphelenen iş yeri sahibi, güvenlik kamerası kayıtlarını izlediğinde kadınların hırsızlık yaptığı tespit edip polisi aradı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLAR
500
Kocasinan'da gönüller kazanılıyor, evlere her gün 4 çeşit sıcak yemek gidiyor Kocasinan'da gönüller kazanılıyor, evlere her gün 4 çeşit sıcak yemek gidiyor Hayvanları telef olan aile ortada kaldı Hayvanları telef olan aile ortada kaldı Kayseri'nin denizi için valilik-belediye el ele Kayseri'nin denizi için valilik-belediye el ele
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kuruyemişçide çaldığı çay ve toz şekeri şalvarına gizledi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement