Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor - Son Dakika

Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor

08.07.2015 15:47
Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor, System.String[]

Avanak Dedektör Kuşadası'nda çekiliyor YAPIMCILIĞINI Hamit Şahin, yönetmenliğini Metin Güngör'ün üstlendiği Avanak Dedektör filminin çekimlerine Kuşadası'nda başladı.

Avanak Dedektör Kuşadası'nda çekiliyor

YAPIMCILIĞINI Hamit Şahin, yönetmenliğini Metin Güngör'ün üstlendiği Avanak Dedektör filminin çekimlerine Kuşadası'nda başladı.

Ergün Yıldırım ve Hamit Şahin'in altı ay üzerinde çalışarak yazdığı komedi-aksiyon filmi 'Avanak Dedektör"de Ünlü manken- şarkıcı Tuğba Özay, Muharrem Erdemir, Yiğit Dören, Yavuz Karakaş, Ateş Fatih Uçan, Esra Sönmezer, Deniz Akkoyun, Coşkun Göğen, Uğurtan Sayıner, Müjde Okyanus gibi çok sayıda oyuncu rol aldı. Filmin sürprizi de ünlü Yazar merhum Aziz Nesin'i anma töreni için Kuşadası'na gelen Ahmet Nesin oldu. Ahmet Nesin teklif üzerine filmde oynamayı kabul etti.

Kuşadası ve İstanbul'da gerçekleşecek çekimlerin üç hafta planlandığını söyleyen yapımcı Hamit Şahin, geçtiğimiz yıl imza attığı '3-2-1 Kestik" filminden sonra "Avanak Dedektör" için "motor" dediklerini söyledi. Şahin, bir cinayete tanıklık edip İstanbul'dan Kuşadası'na kaçan üç karakterin yaşam mücadelesini anlatan filmi sonbahar döneminde vizyona sokacaklarını açıkladı.

Oyuncular arasında yer alan Tuğba Özay de, "Ülke olarak gülmeyi unuttuk. Sonbaharda gülmeye hazır olun" dedi. Filmin yönetmenliğini; Hollywood'da uzun yıllardır görsel efekt uzmanı olarak çalışan, da Vinci Şifresi, Harry Potter, Lara Croft, Hugo, Yarından Sonra ve Cehennem Melekleri gibi filmlerde görev alan Metin Güngör, üstlendi. Türkiye'de Fikret Mualla'nın hayatını anlatan 'Renklerde Kaybolan Hayat" filminden sonra 'Avanak Dedektör"ün ikinci film projesi olduğunu söyleyen Güngör, tatile geldiği Kuşadası'nda yapımcı Hamit Şahin ile tanıştığını ve gelen teklifi geriye çeviremediğini belirtti.

Filmde de görünecek, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın papağanı Cabbar olduğu söylenen papağan oyuncuların ilgi odağı oldu.

Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor
Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor
Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor
Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kuşadası Avanak Dedektör Kuşadası'nda Çekiliyor - Son Dakika


Son Dakika

Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları Brendan Rodgers'tan Cengiz Ünder'e övgü dolu sözler: Çok kaliteli bir futbolcu Afrikalı adam, Louvre Müzesi'ndeki ahşap heykeli eline alıp haykırdı: Sömürgeciler tarafından bizden çalınanları almaya geldim Bahar Candan, "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu Avusturalya'nın Queensland eyaleti Başbakan Yardımcısı canlı yayında sinek yuttu Son dakika! Çağlayan Adliyesi'nde falçatayla kendine zarar veren şahsa polis müdahale etti Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı Kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan'ın eski sevgilisinden dehşete düşüren ifade: Ailesine 'parayla ilgili gerekeni yapın' dedim yanlış anlamışlar