Kuşadası Hayalet Şehre Döndü - Son Dakika

Kuşadası Hayalet Şehre Döndü

12.01.2012 10:27
Kuşadası Hayalet Şehre Döndü, System.String[]

Aydın'ın en önemli turizm merkezlerinin başında gelen Kuşadası, turizm sezonunun sona ermesi ile birlikte adeta hayalet şehre döndü.2011 sezonunun güzel geçtiğini belirten turizmciler, yılın yorgunluğunu atmaya başladı.

Aydın'ın en önemli turizm merkezlerinin başında gelen Kuşadası, turizm sezonunun sona ermesi ile birlikte adeta hayalet şehre döndü. 2011 sezonunun güzel geçtiğini belirten turizmciler, yılın yorgunluğunu atmaya başladı.

Otellerde doluluk oranının en yüksek seviyelerinden birini geride bırakan ve bu yıl geçen yıllara oranla daha çok gemi ve turistin geldiği Kuşadası'nda sezonun sona ermesi ile birlikte cadde ve sokaklar birden boşaldı. Yoğun ve yorgun geçen sezonun ardından, bir çok esnaf yılın yorgunluğunu atmak için dükkanları bile açmadan kendini dinlenmeye aldı.

Kuşadası'nın en yoğun yerlerinden Barbaros Bulvarı'nda bile esnafların büyük çoğunluğu dükkanları açmadı. Açılan dükkanlarda ise yeni sezon hazırlıkları başladı. - AYDIN

Kuşadası Hayalet Şehre Döndü
Kuşadası Hayalet Şehre Döndü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kuşadası Hayalet Şehre Döndü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret