Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı - Son Dakika

Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı

11.08.2022 18:54
Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı

Kuşadası Körfezi açıklarında meydana gelen 3.9 büyüklüğünde büyüklüğünde deprem, Aydın ve İzmir'de de hissedildi. İlk belirlemelere göre depremde can ve mal kaybı yaşamadı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre, Kuşadası Körfezi İzmir'in Menderes ilçesi açıklarında bugün saat 17.56'da Richter ölçeğine göre 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Aydın haberi! Kuşadası Körfezi'nde 3.9 büyüklüğünde deprem

AYDIN VE İZMİR'DE HİSSEDİLDİ

Denizin 6,96 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem Aydın ve İzmir'de de hissedildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşamadı.

YORUMLAR
500
İzmir depreminde yıkılan Rıza Bey Apartmanı davasında tanıklar dinlendi İzmir depreminde yıkılan Rıza Bey Apartmanı davasında tanıklar dinlendi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Aydın ve İzmir'i korkutan deprem! Kuşadası Körfezi 3.9'la sarsıldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement