Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri - Son Dakika

Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri

01.05.2020 19:39

Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarının kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında meydanlarda kutlanamaması sebebi ile Kuşadası Belediye Bandosu vatandaşlara moral için yine sokak konserleri verdi.

Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri

AYDIN - 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamalarının kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında meydanlarda kutlanamaması sebebi ile Kuşadası Belediye Bandosu vatandaşlara moral için yine sokak konserleri verdi.

Kuşadası Bayraklıdede ve İkiçeşmelik Mahalle sakinlerine çaldıkları marş ve şarkılar ile moral veren Kuşadası Belediye Bandosu son bir ay içinde 40 kez performans yaparak Kuşadalıların gönlünü feth etti. Kuşadası'nda gitmedikleri mahalle ve sokak kalmayan Kuşadası Bandosu'nun 1 Mayıs'da son durağı, bandonun kurucularından İhsan Deveci'nin kızı Semra Hacıbekir Deveci'nin yaşadığı sokak oldu. Babasına ait baritonu hala saklayan kızı Semra Deveci, babasının yadigarı olan bandonun kendilerine yaptığı süpriz karşısında çok duygulandığını belirterek, "Yaklaşık 100 yaşındaki bandonun kurucularından olan babam İhsan Deveci ölmeden önce en son kullandığı baritonu bize emanet etti. Bandomuz son 1 aydır tüm Kuşadası'nın moral kaynağı. Türkiye'de bir çok bando da bizi örnek alarak moral konserleri veriyor. Başta tüm bando ekibimiz olmak üzere belediye başkanımıza da teşekkür ediyoruz" dedi.

Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri
Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri
Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri
Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kuşadası'nda belediye bandosundan 1 Mayıs konseri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bankalarda unutulan 217 milyon lira TMSF'ye devredildi Azerbaycan, Ermenistan'a ait savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Kılıçdaroğlu'ndan koronavirüse yakalanan İmamoğlu hakkında ilk açıklama Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamaz Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi 2 kamyon dolusu çöple yaşayan 81 yaşındaki Elif ninenin koronavirüs testi pozitif çıktı Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı