Kuşadası'nda denetimler sürüyor - Son Dakika

Kuşadası'nda denetimler sürüyor

10.01.2021 10:29
Kuşadası'nda denetimler sürüyor

Kuşadası'nda polis, jandarma ve sahil güvenlik ekipleri denetimlerine devam ediyor.

Kuşadası'nda polis, jandarma ve sahil güvenlik ekipleri denetimlerine devam ediyor. Hafta sonu gerçekleştirilen sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında önlem alan güvenlik güçleri olumsuzluklara karşı 24 saat kesintisiz görev yapıyor.

Kuşadası Emniyet Müdürlüğü ile Kuşadası Jandarma Komutanlığı ve Kuşadası Sahil Güvenlik Karakol Komutanlığı'na bağlı ekipler hem sokağa çıkma kısıtlaması hem de salgına karşı yürütülen çalışmalar nedeniyle önlemlerini en üst seviyede sürdürüyor. Gece ve gündüz denetimlerini sıklaştıran polis, jandarma ve sahil güvenlik ekipleri 24 saat boyunca yaptıkları çalışmalarda hem Kuşadalılara hem de tatilcilere sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında uyarılarda bulunuyor hem de sokağa çıkma kısıtlaması dahil salgın önlemlerine uymalarını istiyor. Polis ve jandarma ekipleri Kuşadası'nın giriş ve çıkışlarını denetim altında tutarken, sahil güvenlik ekipleri de hem denizden, hem de havadan Kuşadası Körfezi'nde önlemler aldı.

Bu arada, denetimler sırasında sokağa çıkma kısıtlaması kararını ihlal eden kişilere 1593 sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanunun 282. Maddesince kişi başı 3 bin150 TL idari para cezası kesiliyor. - AYDIN

YORUMLAR
500
ALKOLLÜ SÜRÜCÜ VE ARKADAŞLARI DENETİM YAPAN EKİPLERE DİRENİNCE GÖZALTINA ALINDI ALKOLLÜ SÜRÜCÜ VE ARKADAŞLARI DENETİM YAPAN EKİPLERE DİRENİNCE GÖZALTINA ALINDI Balıkesir'de Huzur operasyonu: 49 gözaltı Balıkesir'de Huzur operasyonu: 49 gözaltı Alkollü sürücü ve arkadaşları denetim yapan ekiplere direnince gözaltına alındı Alkollü sürücü ve arkadaşları denetim yapan ekiplere direnince gözaltına alındı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Kuşadası'nda denetimler sürüyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement