Kuşadası'nda Maliye Ekipleri Yeni Yıla Denetimde Girdi - Son Dakika

Kuşadası'nda Maliye Ekipleri Yeni Yıla Denetimde Girdi

01.01.2012 00:05
Kuşadası'nda Maliye Ekipleri Yeni Yıla Denetimde Girdi, System.String[]

Maliye ekipleri yılbaşı gecesi eğlence mekanlarında fiş ve kaçak içki denetimi yaptı.

Maliye ekipleri yılbaşı gecesi eğlence mekanlarında fiş ve kaçak içki denetimi yaptı.

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde maliye ekipleri 31 Aralık Cumartesi gecesi ve 01 Ocak 2012 yılının ilk saatlerinde ilçedeki cafe, restoran otel ve barlarda yılbaşı mesaisi yaptı.

İkişerli gruplar halinde ilçedeki cafe, restoran, bar ve otellerde denetimler yapan maliye ekipleri, işletme sahiplerinden, gider pusulalarının yanı sıra kesilen fişler ve adisyonları da istedi. Ekipler bunun yanı sıra eğlence mekanlarında kaçak içki ve bandrolsüz içki kontrolü de yaptı.

Denetimler sırasında işletme sahipleri maliye ekiplerine kolaylık sağlamaya çalışırken, kontrolleri yapan maliye ekiplerinin zaman zaman alkol düzeyini aşmaya yaklaşan işletme sahiplerine işlemleri anlatmakta zorlandığı gözlendi.

Maliye ekipleri denetimler sırasında bazı işletme sahiplerini uyarırken, bazı işletmelerle ilgili de tutanak tuttu.

Kuşadası'nda Maliye Ekipleri Yeni Yıla Denetimde Girdi
Kuşadası'nda Maliye Ekipleri Yeni Yıla Denetimde Girdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Kuşadası'nda Maliye Ekipleri Yeni Yıla Denetimde Girdi - Son Dakika


Son Dakika

"Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun Çamlıca Kulesi'nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel ışık gösterisi İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Fransa'daki saldırı Müslümanlara nefret kusan siyasetçilere bahane oldu: İslamiyet'i topraklarımızdan silip atın Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı Muharrem İnce, partisi CHP'ye yüklendi: Her gün yeni bir skandal duyuyoruz Irmak Ünal koronaya yakalandığını açıkladı, herkes videodaki derin dekolteye takıldı Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı