Kuşadası'nda Okullarda Temizlik - Son Dakika

Kuşadası'nda Okullarda Temizlik

08.09.2012 15:02
Kuşadası'nda Okullarda Temizlik, System.String[]

Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçenin dört bir yanındaki okullarda temizlik ve düzenleme çalışmalarına başladı.

2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala, Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçenin dört bir yanındaki okullarda temizlik ve düzenleme çalışmalarına başladı.

Kuşadası'ndaki okul temizliği çalışması kapsamında yaz tatilinde otopark olarak kullanılan okul bahçeleri belediye ekipleri tarafından temizleniyor. Kuşadası Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Temizlik İşleri, Fen İşleri ve Park ve Bahçe Amirliği ekiplerinin ortaklaşa sürdürdüğü çalışmalarda, okulların özellikle yaz tatilinde birçoğu otopark olarak kullanılan okul bahçelerinde yabani otların biçildiği, ağaçların budandığı, ayrıca bahçelerin temizlenerek yıkandığı bildirildi.

Okullara verdikleri destekle ilgili açıklama yapan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, öğretim yılı öncesi okulların bakım ve temizliğini yaptıklarını söyledi. Çocukların sağlıklı koşullarda eğitim alması için tüm olanaklarını seferber ettiklerini belirten Başkan Altungün, "Okullarımızın temizlik, bakım ve küçük onarım işleri belediyemiz tarafından ücretsiz olarak yapılıyor. Belediye olarak eğitime tam destek veriyoruz" dedi.

Öğrencilerden, çevre temizliğini yaptıkları okullarını temiz tutmalarını isteyen Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kuşadası'ndaki eğitim kurumlarının şartlarının iyileştirilmesi yönündeki çalışmalarını sürdürdüklerini de kaydetti. - AYDIN

Kuşadası'nda Okullarda Temizlik
Kuşadası'nda Okullarda Temizlik
Kuşadası'nda Okullarda Temizlik
Kuşadası'nda Okullarda Temizlik

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kuşadası'nda Okullarda Temizlik - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Dağlık Karabağ'da 3. kez ateşkesi bozan Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan itiraf: Yine koruyamadık