Kuşadası Renkleniyor " Projesi Tanıtıldı - Son Dakika

Kuşadası Renkleniyor " Projesi Tanıtıldı

16.10.2018 09:29
Kuşadası Renkleniyor

’Let’s Colour, Hayatı Renklendir’ kapsamında yürütülen “Kuşadası Renkleniyor” projesi Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir toplantıyla tanıtıldı.

'Let's Colour, Hayatı Renklendir' kapsamında yürütülen "Kuşadası Renkleniyor" projesi Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisi'nde düzenlenen bir toplantıyla tanıtıldı. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Tepe Mahallesi olarak adlandırılan Hacıfeyzullah Mahallesi Tepe Sokak'ta, Kuşadası Belediyesi, Marshall ve Venua işbirliğinde yürütülen renklendirme çalışmalarının vatandaşlar ve ilçeyi ziyaret eden turistler tarafından beğeniyle karşılandığını ifade etti.

Bir boya firmasının Türkiye Pazarlama Müdürü Ayşe Pınar Adabağ ile Kurumsal İletişim Müdürü Betül Değirmenci'nin sunum yaptığı toplantıya Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Belediye Başkan Yardımcıları Tufan Asrav, Ayşe Şerifoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Ferah Sürekçi, Cem Arslan, Venua Üyeleri Çağla Karaman, Venüs Şahin ve boya firması Global Temsilcisi Stephanie Kraneveld katıldı.

Toplantının açılışında konuşan boya firması Türkiye Pazarlama Müdürü Ayşe Pınar Adabağ, dünya çapında yaptıkları renklendirme çalışmalarıyla insanların hayatlarına girdiklerini ve duvarlarla birlikte hayatları da renklendirdiklerini ifade etti. Let's Colour, Hayatı Renklendir Projesi kapsamında Kuşadası'nda gerçekleşen çalışmaları çok önemsediklerini ifade eden Adabağ, 'Kuşadası Renkleniyor' çalışmalarına katkı sunan Kuşadası Belediyesi ve Venu'ya teşekkür etti.

Venüs Şahin ise renklendirme çalışmalarına başladıkları günden bu yana Kuşadası Belediyesi'nin kendilerine büyük destek sunduğunu belirterek çalışmalara kentin farklı noktalarında devam etmek istediklerini belirtti.

Boya firması Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Betül Değirmenci ise Tepe Sokak'ta çalışmaların mahalle sakinlerinin destekleriyle çok iyi şekilde ilerlediğini kaydederek projenin 2019 Nisan- Mayıs aylarında son ereceğini söyledi.

Değirmenci'nin ardından konuşan Belediye Başkanı Kayalı ise, Kuşadası Renkleniyor projesi ile ilgili olarak 3 yıldır çalıştıklarını belirterek, boya firmasının sponsor olmasıyla birlikte çalışmaların başladığını ifade etti. Let's Colour, Hayatı Renklendir Projesi kapsamında yürütülen "Kuşadası Renkleniyor" çalışmasının ilçenin çehresini değiştireceğine dikkat çeken Kayalı, firma sahiplerinin Türkiye yetkililerine projeye sundukları katkıdan dolayı teşekkür etti.

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve boya firması Türkiye yetkilileri, sunumun ardından renklendirme çalışmaların ı incelemek üzere Hacıfeyzullah Mahallesi Tepe Sokak'a giderek daha önce boyanan alanları inceledi. Başkan Kayalı daha sonra Let's Colour, Hayatı Renklendir Projesi kapsamında yürütülen "Kuşadası Renkleniyor" projesi çalışmalarına katıldı. - AYDIN

Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı
Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı
Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı
Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı
Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı
Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı
Kuşadası Renkleniyor Projesi Tanıtıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kuşadası Renkleniyor ' Projesi Tanıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yangın bölgesindeki Şahan Gökbakar'dan provokatör uyarısı: Adamı gırtlaklıyordum 00:59 Yangın bölgesindeki Şahan Gökbakar'dan provokatör uyarısı: Adamı gırtlaklıyordum 7 kişinin katil zanlısı Mehmet Altun'un 6 günlük kaçış hikayesi! Bahçelerden elma çalıp, ağaç diplerinde uyumuş 00:16 7 kişinin katil zanlısı Mehmet Altun'un 6 günlük kaçış hikayesi! Bahçelerden elma çalıp, ağaç diplerinde uyumuş Cristiano Ronaldo, Atalanta'ya transfer olan Merih Demiral'ın evine giderek milli futbolcumuza veda etti 22:12 Cristiano Ronaldo, Atalanta'ya transfer olan Merih Demiral'ın evine giderek milli futbolcumuza veda etti
Marmaris'teki evine alevlerin dayandığı Şahan Gökbakar'dan eşine duygusal sözler: Evimiz yanarsa hiç önemli değil 20:46 Marmaris'teki evine alevlerin dayandığı Şahan Gökbakar'dan eşine duygusal sözler: Evimiz yanarsa hiç önemli değil Çamaşır asan kadın fark etti! Yangınla mücadele eden personelin sularını çöpe atan şahıslara gözaltı 20:32 Çamaşır asan kadın fark etti! Yangınla mücadele eden personelin sularını çöpe atan şahıslara gözaltı 7 kişiyi katleden Mehmet Altun'un annesi, ifadesinde her şeyi anlattı: 10 yıl önce bana hakaret etti 19:44 7 kişiyi katleden Mehmet Altun'un annesi, ifadesinde her şeyi anlattı: 10 yıl önce bana hakaret etti
Menajer Batur Altıparmak'ın Caner'in ayrılışına ilişkin yaptığı açıklama Fenerbahçe taraftarının tepkisini çekti 19:21 Menajer Batur Altıparmak'ın Caner'in ayrılışına ilişkin yaptığı açıklama Fenerbahçe taraftarının tepkisini çekti Manavgat'ı yakan 16 yaşındaki şüpheliyle ilgili yeni ayrıntılar! Çıkarttığı yangını bir de kameraya kaydetmiş 17:40 Manavgat'ı yakan 16 yaşındaki şüpheliyle ilgili yeni ayrıntılar! Çıkarttığı yangını bir de kameraya kaydetmiş
Advertisement