Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi - Son Dakika

Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi

15.06.2013 08:41
Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi, System.String[]

ABD'nin en çok izlenen komedi şovlarından biri olan Colbert Report'un sunucusu Başbakan Erdoğan'la ilgili büyük bir küstahlığa imza attı.

ABD'nin en çok izlenen komedi şovlarından biri olan Colbert Report'un sunucusu Stephen Colbert, Türkiye ile dalga geçtiği parodisinde Başbakan Erdoğan'a "eşcinsel" ve "kırkayak, çiyan" diyerek büyük bir küstahlığa imza attı..

Amerika'nın en çok izlenen komedi/haber şovlarından Colbert Report'u sunan Stephen Colbert büyük bir skandala imza attı. "Haftanın İç Savaş Yaşayan Müslüman Ülkesi" adlı bir parodi çeken Colbert, Türkiye ile ve Türkiye'nin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile küstahça dalga geçti. Türkiye'deki demokrasi ve gelişmişliği diline dolayan Stephen Colbert "Müslüman bir ülkede" ancak bu kadar demokrasi olabileceğini iddia etti.

Colbert bununla da kalmayıp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın isminin harflerinden bir anagram oluşturarak "Pro Gay Centipede Ray" kelimelerini türetti. Böylece Başbakan'a Eşcinsel anlamına gelen "GAY" ile "kırkayak ve çiyan" anlamına gelen "Centipede" kelimelerini yakıştıran Colbert, Türkiye'deki son durumu Sabah yazarı Ömer Taşpınar ile değerlendirirken, hakaretlerle dolu parodisine Taşpınar'ı da alet etti.

Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi

Son Dakika Güncel Küstah ABD'li Erdoğan'a 'Eşcinsel' Dedi - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı