Kütahya'da AK Parti İl Kadın Kolları Delege Toplantısı - Son Dakika

Kütahya'da AK Parti İl Kadın Kolları Delege Toplantısı

19.01.2012 10:20
Kütahya'da AK Parti İl Kadın Kolları Delege Toplantısı, System.String[]

Kütahya'da, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının yönetim ve yürütme kurulu üyeleri, kongre öncesi delegeler ve parti üyeleriyle toplantı yaptı.

Kütahya'da, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının yönetim ve yürütme kurulu üyeleri, kongre öncesi delegeler ve parti üyeleriyle toplantı yaptı.

İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Ebeoğlugil, yaptığı yazılı açıklamada, toplantıda öncelikle 28 Ocak'ta yapılacak İl Kadın Kolları Olağan Kongresinin içeriğinin ele alındığını bildirdi.

Görevini, 23 Eylül 2011'den bu yana yürüttüğünü ve o günden bu yana birçok kurum ve kuruluşu ziyaret edip tanışma toplantıları düzenlediklerini belirten Ebeoğlugil, "Kütahya'nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek halkla iç içe olmaya önem verdik. Bundan sonraki hedeflerimizden bir bölümü de budur" ifadelerini kullandı.

- KÜTAHYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kütahya'da AK Parti İl Kadın Kolları Delege Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İletişim Başkanı Altun, Emile Zola'nın 122 yıllık mektubu ile İslam karşıtlığı yapan Fransa'ya seslendi İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı