Son Dakika Haberleri: CHP'li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Ederek AK Parti'ye Katıldı

CHP'li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Ederek AK Parti'ye Katıldı

2 yıl önce

Kütahya'nın Şaphane ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Rasim Daşhan, 2019'un Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi partisinden istifa ederek AK Parti'ye katıldı. Daşhan, AK Parti'ye geçerek özüne döndüğünü ifade etti.

CHP'li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Ederek AK Parti'ye Katıldı, System.String[]

Kütahya'nın Şaphane ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Rasim Daşhan, partisinden istifa ederek AK Parti'ye katıldı.

DAŞHAN'IN ROZETİNİ AK PARTİ İL BAŞKANI TAKTI

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, partisinin Kütahya Gençlik Kolları Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'nda CHP'den istifa ederek AK Parti'ye katılan Daşhan'a parti rozetini taktı.

Çetinbaş, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin sadece bir siyaset anlayışı olmadığını, ortaya koyduğu vizyonla kuruluşundan başlayarak erdemliler hareketi olduğunu söyledi.

"AK PARTİ ERDEMLİLER HAREKETİDİR"

Daşhan'ın doğru bir karar verdiğini belirten Çetinbaş, "AK Parti bir erdemliler hareketidir. Bunu görüp Cumhuriyet Halk Partisinden istifa edip bundan sonraki siyasi hayatına AK Parti'de devam etmeye karar veren, yaptığımız görüşmeler sonucunda birlikte bu kararı aldığımız Şaphane Belediye Başkanımız Rasim Daşhan'ı görmekten mutlu oldum." değerlendirmesinde bulundu.

AK PARTİ'YE GEÇEREK ÖZÜNE DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Daşhan da AK Parti'ye geçerek özüne döndüğünü ifade ederek, kararının kendisi ve ilçesi için hayırlı olmasını diledi. Çetinbaş, Daşhan'a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu bir tablo hediye etti.

CHP'li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Ederek AK Parti'ye Katıldı
Haber Yayın Tarihi: 20.10.2018 06:36 Kaynak: AAFotomontajla TIME dergisine kendisini kapak yapan ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi istifa etti
Güleda, ölmemek için 17 saat mücadele edip 3 kez kaçmaya çalıştı Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap