Son Dakika Haberleri: Kütahya'da İnşaat Çukuruna Düşüp Yaralanan Kurt Kurtarıldı

Kütahya'da İnşaat Çukuruna Düşüp Yaralanan Kurt Kurtarıldı

2 yıl önce

Kütahya’da mesire yerindeki inşaat temel kazısı yapılan çukura düşüp yaralanan kurt, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi ile belediye itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Kütahya'da İnşaat Çukuruna Düşüp Yaralanan Kurt Kurtarıldı, System.String[]

Kütahya'da mesire yerindeki inşaat temel kazısı yapılan çukura düşüp yaralanan kurt, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi ile belediye itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.


Kütahya- Eskişehir karayolunun 30. kilometresindeki Sobran köyü yakınlarında, mesire alanında bekçilik yapan Selahattin Talas, inşaat temel çukuruna düşüp yaralanan bir kurdu görünce durumu itfaiyeye bildirdi. İhbar üzerine kurdun bulunduğu yere Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile Kütahya Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi.


Gelen ekipler, kurdu bulunduğu yerden çıkarıp sakinleşmesi için iğne yaptı. Kurt daha sonra kafes içerisine konularak tedavisi için Afyonkarahisar'daki Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ne götürüldü. (EFE) - KÜTAHYA

Haber Yayın Tarihi: 03.05.2018 01:18 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Metropoll araştırmadan bomba anket! Tüm partiler düşüşte, barajı 2 parti geçiyor