Kütahya'da İşten Çıkartılan İşçilerin Eylemi - Son Dakika

Kütahya'da İşten Çıkartılan İşçilerin Eylemi

10.06.2014 22:43
Kütahya'da İşten Çıkartılan İşçilerin Eylemi, System.String[]

Kütahya'da, bir termik santralden işten çıkartıldıkları gerekçesiyle oturma eylemi yapan işçilerin problemi Ankara'ya taşındı.

Kütahya'da, bir termik santralden işten çıkartıldıkları gerekçesiyle oturma eylemi yapan işçilerin problemi Ankara'ya taşındı.

Edinilen bilgiye göre, Maden-İş Sendikası Kütahya Şubesi Başkanı Bülent Aydın ve sendika yetkilileri, işçilerle yaptığı görüşmede aralarından seçecekleri 3 kişi ile firmanın Ankara'daki genel merkezine gidip yetkililerle görüşme teklifinde bulundu. Yaklaşık 100 eylemci işçi aralarında bir değerlendirme yaptıktan sonra Aydın'la birlikte 3 kişilik bir heyetle Ankara'ya gitme kararı aldı.

Bu arada, işçilerle Tes-İş Sendikası Başkanı Eşref Erdem arasında otobüslerin işletmeye giriş-çıkışındaki zamanla sebebiyle sert tartışmalar yaşandı. (EFE) - KÜTAHYA

Kütahya'da İşten Çıkartılan İşçilerin Eylemi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kütahya'da İşten Çıkartılan İşçilerin Eylemi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türk-İş'in Bakan'a yönelttiği soru asgari ücret zammı görüşmelerine damga vurdu: Bu ücretle geçinmek mümkün mü? Türkiye'de kayıt altında bulunan Suriyeli sayısı 3 milyon 638 bin 288 kişi olarak açıklandı İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Nice'te teknik direktör Patrick Vieira'nın görevine son verildi Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek Son Dakika! Türkiye'den Çin'e gidecek ilk ihracat treni bugün İstanbul'dan yola çıkıyor