Kütahya'da "Türkülerle Kardeşlik Gecesi" Etkinliği - Son Dakika

Kütahya'da "Türkülerle Kardeşlik Gecesi" Etkinliği

19.01.2012 14:20
Kütahya'da

Kütahya'da, Özel Konuralp İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından "Türkülerle Kardeşlik Gecesi" etkinliği düzenlendi.

Kütahya'da, Özel Konuralp İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından "Türkülerle Kardeşlik Gecesi" etkinliği düzenlendi.

Okul Müdürü İsmail Gülen, yaptığı yazılı açıklamada, yoğun ders çalışmaları yanında çeşitli etkinliklerle öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamaya çalıştıklarını bildirdi.

Müzik öğretmeni Ümit Orman ve halk oyunu öğretmeni Özlem Erenler gözetiminde gerçekleştirilen gecede, öğrencilerin türküleri beraber ve solo olarak seslendirdiğini ifade eden Gülen, etkinliği, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Vali Yardımcısı Metin Selçuk, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Toklu, Milli Eğitim Müdür Vekili Ramazan Çekiç, Bank Asya Şube Müdürü Muharrem Yüksel, Kütahya Aktif İşadamları Derneği (KÜSİAD) Başkanı Mehmet Ceylan, bazı daire amirleri ve öğrenci velilerinin izlediğini belirtti.

Gülen, halk oyunu ekibinin gösterisiyle sona eren etkinliğe katılanlara kına hediye ettiklerini duyurdu.

- KÜTAHYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Kütahya'da 'Türkülerle Kardeşlik Gecesi' Etkinliği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var