Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kütahya'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 190 Şahıs ve 25 Araç Kontrol Edildi - Son Dakika

Kütahya'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 190 Şahıs ve 25 Araç Kontrol Edildi

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü yaya devriye ekipleri tarafından Atatürk Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı, Meydan Mahallesi, Fuatpaşa Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Osmanlı Caddesi, Merkez Sokak ve bağlı sokaklarda yapılan çalışmalarda, 190 şahıs ve 25 aracın sorgusu, GBT kontrolü ve denetimi yapıldı. Yapılan kontrollerde 1 adet muşta ve 8 adet kesici alet ele geçirildi, 9 kişiye ise idari işlem uygulandı.

Kütahya\'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 190 Şahıs ve 25 Araç Kontrol Edildi
26.09.2023 - 11:31,

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü yaya devriye ekiplerince 190 şahıs, 25 aracın sorgusu, GBT kontrolü ve denetiminin yapıldığı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Resmi Ekipler Amirliğine bağlı yaya devriye görevlileri tarafından, Atatürk Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı, Meydan Mahallesi, Fuatpaşa Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Osmanlı Caddesi, Merkez Sokak ve bağlı sokaklarda yapılan çalışmalarda, 190 şahıs, 25 aracın sorgusu, GBT kontrolü ve denetimi yapıldı. 1 adet muşta, 8 adet kesici alet ele geçirildi, 9 şahsa idari işlem uygulandı. - KÜTAHYA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
1000

Son Dakika Güncel Kütahya'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 190 Şahıs ve 25 Araç Kontrol Edildi - Son Dakika


Advertisement