Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kütahya'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 290 Şahıs ve 25 Aracın Sorgusu Yapıldı - Son Dakika

Kütahya'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 290 Şahıs ve 25 Aracın Sorgusu Yapıldı

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü yaya devriye ekipleri tarafından Atatürk Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı, Meydan Mahallesi, Fuatpaşa Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Osmanlı Caddesi, Merkez Sokak ve bağlı sokaklarda yapılan çalışmalarda, 290 şahıs ve 25 aracın sorgusu, GBT kontrolü ve denetimi yapıldı. Kontrol ve denetimlerde 2 adet kesici alet ele geçirilirken, 2 yoklama kaçağı şahsa gerekli tebligat yapıldı.

Kütahya\'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 290 Şahıs ve 25 Aracın Sorgusu Yapıldı
16.09.2023 - 09:51,  Güncelleme: 09:54

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü yaya devriye ekipleri tarafından 290 şahıs ve 25 aracın sorgusu, GBT kontrolü ve denetimi yapıldığı bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Resmi Ekipler Amirliğine bağlı yaya devriye görevlileri tarafından 13-14 Eylül tarihlerinde Atatürk Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı, Meydan Mahallesi, Fuatpaşa Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Osmanlı Caddesi, Merkez Sokak ve bağlı sokaklarda yapılan çalışmalarda, 290 şahıs ve 25 aracın sorgusu, GBT kontrolü ve denetimi yapıldı.

Kontrol ve denetimlerde, 2 adet kesici alet ele geçirilirken, 2 yoklama kaçağı şahsa gerekli tebligat yapıldı. - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kütahya'da Yaya Devriye Ekipleri Tarafından 290 Şahıs ve 25 Aracın Sorgusu Yapıldı - Son Dakika


Advertisement