Son Dakika Haberleri: Kütahya Gözleri Görmeyen Yavru Köpek Ölmekten Kurtarıldı

Kütahya Gözleri Görmeyen Yavru Köpek Ölmekten Kurtarıldı

12 ay önce

Gözleri görmeyen yavru köpek ölmekten kurtarıldıKÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde gözleri görmeyen köpek açlıktan ölmek üzere iken duyarlı bir hayvansever tarafından kurtarıldı.

Kütahya Gözleri Görmeyen Yavru Köpek Ölmekten Kurtarıldı, System.String[]

Gözleri görmeyen yavru köpek ölmekten kurtarıldı


KÜTAHYA'nın Tavşanlı ilçesinde gözleri görmeyen köpek açlıktan ölmek üzere iken duyarlı bir hayvansever tarafından kurtarıldı.


Tavşanlı ilçesi Çardaklı Mahallesi kırsalında hayvansever Necdet Demirat tarafından bulunan yavru köpek su içirildikten sonra veterinere gösterilerek İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık yetkililerine teslim edildi. Necdet Demirat bulduğu yavru köpekle ilgili olarak, "sokak hayvanlarına yiyecek vermek için Çardaklı Mahallesi kırsalına gitmiştik. Burada bu yavru köpeği gözleri kapalı şekilde açlık ve susuzluk halinde ölmek üzere iken bulduk. Yaklaşık 3 kilometre yürüyerek çarşı içerisine getirdik. Yol güzergahında gelirken çeşmelerden su içirdim. Çünkü açlıktan ve susuzluktan halsiz haldeydi. İki gözü de görmüyor" dedi.

Kütahya Gözleri Görmeyen Yavru Köpek Ölmekten Kurtarıldı

Haber Yayın Tarihi: 24.11.2018 09:10 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Gaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Siyanür intiharlarının tartışıldığı programda stüdyoyu buz kesen çıkış: Ahmet, kaşınma