Son Dakika Haberleri: Kütahya Sokak Hayvanlarına 5 Bin Ekmek Dağıttı

Kütahya Sokak Hayvanlarına 5 Bin Ekmek Dağıttı

2 yıl önce

Sokak hayvanlarına 5 bin ekmek dağıttıKütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Nejdet Demirat (52), İstanbul'dan bir hayvanseverin gönderdiği 5 bin ekmek ve pideyi, arkadaşlarıyla birlikte sokak hayvanlarına dağıttı.

Kütahya Sokak Hayvanlarına 5 Bin Ekmek Dağıttı, System.String[]

Sokak hayvanlarına 5 bin ekmek dağıttı


Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Nejdet Demirat (52), İstanbul'dan bir hayvanseverin gönderdiği 5 bin ekmek ve pideyi, arkadaşlarıyla birlikte sokak hayvanlarına dağıttı.


Tavşanlı'da Necdet Demirat, İstanbul'da oturan hayvansever Nafiz Hekim'in sokak hayvanlarına verilmek için bir kamyonetle kendisine 5 bin ekmek ve pide gönderdiğini söyledi. Kendisinin de zaman zaman kırsal kesimlerde bulunan köpeklere yiyecek götürdüğünü belirten Necdet Demirat, ekmekleri Kütahya kent merkezi yakınları, Tavşanlı ilçesi ile Tepecik beldesi, Çardaklı ve Ömerbey mahallerindeki kırsal bölgelerde bulunan sahipsiz köpeklere dağıttıklarını söyledi. Demirat, Şu anda tahmini olarak binin üzerinde sahipsiz köpek doğumu var bölgede. Bunlar kırsaldaki sahipsiz canlarımız. İstanbul'dan gönderilen ekmekleri bunlara verdik. Herkesin bu konuda duyarlı olmasını istiyorum. Çünkü Tavşanlı'nın kırsal bölgelerine bu köpekler atılmış. Bunlar bizim sahipsiz canlarımız. Herkesin sahip çıkması gerekir.

Kütahya Sokak Hayvanlarına 5 Bin Ekmek Dağıttı

Haber Yayın Tarihi: 22.05.2018 12:30 Kaynak: DHADevlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Silivri'de akılalmaz intihar! Boynuna halat bağlayıp gaza bastı Almanya Başbakanı Merkel'den Erdoğan'ı sevindirecek karar: Suriyeli sığınmacılar için mali yardıma hazırız