Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var - Son Dakika

Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

22.10.2020 23:00
Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var, System.String[]

Kütahya Valisi Ali Çelik, koronavirüs hasta sayısının ciddi oranda artış gösterdiğini belirterek izolasyonda olan vatandaşların karantinaya uymaları ve evlerinde kalmaları yönünde ikazlarda bulundu. Vali Çelik paylaşımında ayrıca, "Maske, mesafe, temizlik kurallarını ihmal etmemeliyiz" dedi.

Kütahya Valisi Ali Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, son bir ayda pozitif vaka sayısının arttığını ifade etti.

"TOPLU ETKİNLİKLERDEN UZAK DURUN"

Vali Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Son bir ayda pozitif vaka görülen kadın ve genç vatandaş sayımızda önemli oranda artış var. Kadınlar ve gençlerin toplu etkinliklerden, sohbetlerden, misafirliklerden uzak durması önem arz etmektedir. Duyarlılığınız için teşekkür ediyorum.

Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK UYARISI

Değerli Kütahyalılar, pozitif vaka sayımız artıyor. Kapalı alanlarda uzun süre kalmamalı, misafirlikleri, ziyaretleri bir süre ertelemeli, maske, mesafe, temizlik kurallarını ihmal etmemeliyiz. İzolasyonda olanların ise evlerinde kalmaları çok önemli" ifadelerini kullandı.

Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var
Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok