Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika

Kutlu Doğum Haftası

13.04.2016 09:13
Kutlu Doğum Haftası, System.String[]

Beypazarı Müftülüğü tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri sürüyor.

Beypazarı Müftülüğü tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri sürüyor.

Mustafa Cankara Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Gelin Birlik Olalım, Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet" konulu konferansa, Ankara İl Müftüsü Prof. Dr. Mefail Hızlı, Kaymakam Suat Seyitoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Bağlarlı, İlçe Müftüsü Abdulmuttalip Peşe, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yayın ve vatandaşlar katıldı.

Ankara İl Müftüsü Mefail Hızlı, Allah'ın bütün insanları cennete layık yarattığını belirterek, "Manevi ayarlarımız da vardır. Bizim manevi ayarlarımızla oynayan bir takım güçlerde vardır. Öyle çok uzaklarda filan aramayın. Bizim şeytanımız var, bizim nefsimiz var. Bu toplumda bizleri parçalamaya çalışan, şeytanlar var hem de şeytanlaşmış insanlar var. " diye konuştu.

Peşe ise Allah'ın madde alemi içerisinde sevgiyi bir öz olarak yarattığını vurguladı.

Allah'ın, insanların sevgiyi birbirlerine aşılamaları için kodladığını belirten Peşe, "Bugün bakıyoruz, tabiat aleminde de bunu görüyoruz. Ağaçlar, hayvanlar alemi olmak üzere bütün mahlukat içerisinde bunu çok rahatlıkla görebiliyoruz." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika


Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Biden, başkan olarak ilk belgelerini imzaladı Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı