Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika

Kutlu Doğum Haftası

19.04.2016 10:37
Kutlu Doğum Haftası, System.String[]

Boyabat ilçesinde Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde program düzenlendi.

Boyabat ilçesinde Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde program düzenlendi.

Çamlıca Tepe'deki özel bir salonda düzenlenen programda konuşan Boyabat Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

"Biz bir ilahın yarattığı, ondan gelip ona dönecek olan yaratılmışlarız" diyen Güney, "İnşallah burada olduğumuz gibi güzel bir şekilde ebedi alemde de birlikte oluruz. Bize bu gecenin güzelliğini yaşamamıza vesile olan emeği geçen, izlemeye gelen siz değerli Boyabatlı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Nice Kutlu Doğum Haftalarına birlik beraberlik içinde girmek dileğiyle herkesi saygıyla muhabbetle selamlıyorum. Allah'a emanet olun." diye konuştu.

Boyabat Müftüsü İsa Sağlam ise Müslümanların Kur'an-ı Kerim'i okumak, anlamak ve yaşamakla emrolunduklarını kaydetti.

Konuşmaların ardından Kur'an-ı Kerim okundu. Tasavvuf konseri ile devam eden program bin 1 hatim duası ile son erdi.

Programa, Saraydüzü Kaymakamı Yusuf Özbey, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Cumhuriyet Başsavcısı Salih Şengöz, Saraydüzü Müftüsü Mehmet Süsün ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika


Son Dakika

Pato'nun aslan paylaşımı, Galatasaray'a transfer olacağı dedikodularını artırdı Bahar Candan, ablası Nihal Candan ile dudak dudağa poz verdi Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Çukur'un 113. bölüm fragmanı yayınlandı! Saldırıya uğrayan Akın Koçavalı yaşam mücadelesi veriyor Türk bilim insanlarından dikkat çeken araştırma: Koronavirüs gözden beyne giden sinirlerde kalıcı hasara yol açıyor Meteoroloji uyardı: Kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir