Kutlu Doğum Haftası - Son Dakika

Kutlu Doğum Haftası

4 yıl önce

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendiGölbaşı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde, Gölbaşı Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik, saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Kutlu Doğum Haftası, System.String[]

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi


Gölbaşı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde, Gölbaşı Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik, saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunması ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.


Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, "İslam dünyasında birlik olursa; Filistin, Suriye ve Iraklı Müslümanın yüzü gülecek. O nedenledir ki, Rabbim içimize fitne sokarak, bizi birbirimize düşürmek isteyen, şeklen farklı gözüküp perde gerisinde ülkeme ihanette ve devlete başkaldırıda bir olan bu yapılara fırsat vermesin." dedi.


Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan ve protokol üyeleri, Kutlu Doğum Haftası ile ilgili düzenlenen şiir ve bilgi yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi.


Programa, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, İlçe Emniyet Müdürü Levent Alıcı, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, STK temsilcileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 19.04.2016 07:18 Kaynak: AASon Dakika

Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi AK Parti'de 3 ilçe başkanı görevlerinden istifa etti